Inessa Bodyako (Valgevene) on Valgevene koorijuhtide liidu esimees, Valgevene Muusikaakadeemia auhinnatud üliõpilaskoori juhataja, koorijuhtimise osakonna juhataja ja kunstiline juht. Ta on olnud Valgevene Vabariigi Rahvusliku televisiooni- ja raadioringhäälingu akadeemilise koori koorijuht, Cantemus kammerkoori asutaja ja dirigent, kes on võitnud rahvusvahelisi koorikonkursse Itaalias (Arezzo, Gorizia), Hispaanias ( Tolosa), Poolas (Hajnowka), Valgevenes (Minsk). Talle on omistatud „Parima dirigendi“ auhind V rahvusvahelisel õigeusuliste kirikutsufestivalil Minskis ja XXXIX rahvusvahelisel koorikonkursi “C.A.Seghizzi” Itaalias.
Inessa on osalenud paljude vabariiklike ja rahvusvaheliste võistluste žüriis, on hinnatud spetsialist üle maailma vene ja valgevene õigeusu ja kaasaegse koorimuusika valdkonnas ning mitmete kooriprojektide (V. Rovdeni nimeline avatud dirigentide konkurss, XX sajandi koorilaulude konkurss, naisekooride konkurss “Magic Lillies” jne.,) vastutajaks Valgevenes.
Heli Jürgenson (Eesti) on Eesti Filharmoonia Kammerkoori koormeister ja Estonia Seltsi Segakoori peadirigent, dirigeerimisõpetaja Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning Eesti Koorijuhtide Liidu juhatuse esimees. Heli Jürgenson on olnud mitmete Eesti üldlaulupidude ühendkoori dirigent, Soome-Eesti laulupidude ja kirikumuusika laulupidude kunstiline juht. Ta oli 2017. a XII noorte laulupeo peadirigent ja kunstiline juht. 2013. a omistati talle Gustav Ernesaksa nim stipendium ja Kooriühingu aasta dirigendi tiitel. Ta on olnud 11 a ka Rahvusooper Estonia peakoormeister.
Ingrid Kõrvits (Eesti) on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli 1986. aastal ning Tallinna Riikliku Konservatooriumi 1992. aastal koorijuhtimise erialal. Aastatel 1987–2011 töötas ta kooristuudio Ellerhein lastekoori dirigendina ning jätkas 2011. aasta märtsis dirigenditööd tütarlastekoori Ellerhein juures. 2012. aasta septembrist on Ingrid Kõrvits kooristuudio Ellerhein peadirigent. Alates 1992. aastast töötab ta ka Tallinna Muusikakeskkoolis (TMKK). Ta on TMKK lastekoori ja noortekoori dirigent, koorijuhtimise eriala õpetaja ning koorijuhtimise ja vokaali osakonna juhataja.
Ingrid Kõrvits on olnud laulupidude üldjuht alates 2002. aastast. 2009. aastal osales ta žürii töös Euroradio koorikonkursil Let the Peoples Sing 2009 Oslos ning 2015. aastal rahvusvahelisel Seghizzi koorikonkursil Itaalias, Gorizias. Aastal 2014 esines ta koos Mall Neyga ettekandega Kodaly meetodi kasutamisest Eestis rahvusvahelisel ISSME sümpoosionil Ungaris Budapestis ning 2015. aasta novembris ettekandega “Relatiivse noodilugemismeetodi JO-LE-MI kasutamisest töös kooriga” koorimuusika konverentsil Tartus.
Oma kooridega on Ingrid Kõrvits saavutanud arvukalt auhinnalisi kohti ning dirigendipreemiaid rahvusvahelistel konkurssidel. 2005. aastal pälvis Ingrid Kõrvits Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali ja 2010. aastal Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapitali aastapreemia. 2010. ja 2016. aastal omistas Eesti Kooriühing Ingrid Kõrvitsale aasta dirigendi tiitli. 2014. aastal pälvis ta Eesti Rahvuskultuuri Fondi Uno Järvela nimelise dirigendistipendiumi.
Raul Talmar on lõpetanud Tallinna Riikliku Konservatooriumi 1982.a. ja on olnud sealtmaalt alates seotud koorimuusikaga.1977. aastast segakoori Noorus laulja ja alates 1991. aastast peadirigent. On juhatanud mitmeid koore (Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor, kammerkoor Mattone, Vene Koorikapell, KYL meeskoor Helsingis), olnud noorte laulupidude üldjuhtide seas ja kunstiline juht koorifestivalidel “Tallinn 1997” ja “Tallinn 2001”. Eesti Naislaulu Seltsi laulupäevadel (2003. aastal Haapsalus ja 2006. aastal Kurgjal) on Raul olnud lavaliikumise juht.
Raul Talmar on olnud Eesti Segakooride Liidu esimees ning Eesti Kooriühingu alaliitude esimeeste nõukogu esimees. Olnud üldlaulupidude liikumisjuht ja 2007. a. X noorte laulupeo „Ilmapuu“ neidudekooride liigijuht, 2011. a. XI noorte laulupeo „maa ja ilm“ programmijuht ning neidudekooride liigidirigent.
Praegu on Raul Talmar Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilise Naiskoori, segakoori “Noorus” ja ENLS üle-eestilise neidude koori “Leelo” peadirigent, Tallinna Ülikooli õppejõud ning Eesti Kooriühingu juhatuse esimees.
Riho Esko Maimets (Eesti). Tema teoseid mängitakse maailmas üha sagedamini. USA päevaleht Philadelphia Inquirer on kiitnud tema muusika “peaaegu võimatu hiilgust” ning veebiajakiri I Care if you Listen on samuti öelnud, et “tema muusika nõuab absoluutset tähelepanu, kuid tal ei ole tarvis selle järele kisendada”. Ta omandas hiljuti Philadelphias asuva Curtise Muusikainstituudi diplomi kompositsiooni alal David Ludwigi ja Richard Danielpouri juhendamisel ning resideerub nüüd Tallinnas, vaikselt töösse süvenedes. Maimetsalt tellitakse teoseid regulaarselt nii Eestist kui välismaalt. Ta kirjutab peamiselt koori- ja kammermuusikat ning orkestriteoseid. Tema varasemad õpetajad on olnud näiteks Helena Tulve ja René Eespere Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning Christos Hatzis Toronto Ülikoolis. Ta on osalenud arvukatel suvekursustel ja festivalidel üle maailma, sh Fontainebleau Ameerika konservatoorium (Prantsusmaa), Lake Champlaini muusikafestival ja Rootsi kolleegium edasijõudnutele. Ta on pälvinud ka mitmesuguseid auhindu, näiteks Karen Kieseri preemia Kanada muusikas, highSCORE preemia (Itaalia), I preemia 2012. aasta Villiers Quarteti konkursil (Suurbritannia) ja Theodore Presseri muusikaauhind (USA