Soma Szabó (UNGARI) on rahvusvaheliselt tunnustatud Liszti auhinna võitnud Nyíregyháza Cantemuse Kooriinstituudi dirigent, juhatades seal segakoori, noortekoori ja poistekoori. Samuti on ta Banchieri Lauljate kunstiline juht. Oma kollektiividega on ta saavutanud mitmeid esikohti ja Grand Prix’sid rahvusvahelistel konkurssidel (Gorizia, Tolosa, Budapest, Cantonigros). Ta õpetab Nyíregyháza Muusikakeskkoolis ja Nyíregyháza Ülikoolis pedagoogikateaduskonnas. Ta on ka Szabolcsi sümfooniaorkestri dirigent. Ta on nõutud žüriiliige rahvusvahelistel koorikonkurssidel, viib sageli läbi koorijuhtimise, Kodály metoodika ja ansamblilaulmise meistriklasse ning töötubasid nii Euroopas kui ka USAs, Jaapanis, Hong Kongis ja Taiwanis.

Tomas Ambrozaitis (LEEEDU) on õppinud Leedu Muusika- ja Teatriakadeemias 1996-2000, oma õpingud lõpetas ta Klaipeda Ülikooli kunstide teaduskonnas. Ta stažeeris Leipzigi Felix Mendelssohni nim Muusika- ja Teatriakadeemias Saksamaal. 2007. a lõpetas ta Leedu Muusika- ja Teatriakadeemias aspirantuuri.
Alates 2011. a on ta Šiauliai Riikliku Kammerkoori Polifonija dirigent, alates 2013. a Klaipeda poistekoori Gintarėlis kunstiline juht ning al 2016 Klaipeda Riikliku Muusikateatri peadirigent.

Inessa Bodyako (Valgevene) on Valgevene koorijuhtide liidu esimees, Valgevene Muusikaakadeemia auhinnatud üliõpilaskoori juhataja, koorijuhtimise osakonna juhataja ja kunstiline juht. Ta on olnud Valgevene Vabariigi Rahvusliku televisiooni- ja raadioringhäälingu akadeemilise koori koorijuht, Cantemus kammerkoori asutaja ja dirigent, kes on võitnud rahvusvahelisi koorikonkursse Itaalias (Arezzo, Gorizia), Hispaanias (Tolosa), Poolas (Hajnowka), Valgevenes (Minsk). Talle on omistatud „Parima dirigendi“ auhind V rahvusvahelisel õigeusuliste kirikutsufestivalil Minskis ja XXXIX rahvusvahelisel koorikonkursi “C.A.Seghizzi” Itaalias. Inessa on osalenud paljude vabariiklike ja rahvusvaheliste võistluste žüriis, on hinnatud spetsialist üle maailma vene ja valgevene õigeusu ja kaasaegse koorimuusika valdkonnas ning mitmete kooriprojektide (V. Rovdeni nimeline avatud dirigentide konkurss, XX sajandi koorilaulude konkurss, naisekooride konkurss “Magic Lillies” jne) vastutajaks Valgevenes.

Maarja Soone (EESTI) töötab Vanalinna Hariduskolleegiumis koorijuhi, muusikaõpetaja ning koorijuhtimise eriala õpetajana. Ta juhatab Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoori ning laste-ja mudilaskoori. Lisaks juhendab laste ja noorte soolo- ning ansamblilaulu. Alates 2003. a algusest töötab ta koormeistrina ka Rahvusooper Estonia Poistekooris.
Maarja Soone on koorijuht-mentor, auhinnatud kooriühingu muusikatoimkonna poolt aasta nooreks dirigendiks 2007 a. ja aasta dirigent-muusikaõpetajaks 2009.a.
Oma kooridega on Soone võitnud kõrget tunnustust Eestis ning rahvusvahelistel konkurssidel ja festivalidel Euroopas ja USA-s. On olnud laulupidudel lastekooride dirigent (2007, 2009, 2011, 2014), valikühendkooride dirigent (2009), valiknais- ja -lastekooride dirigent (2014) ning lastekooride liigijuht (2014, 2019). Eesti Koorijuhtide Liidu liige (2007).

Riho Esko Maimetsa teoseid mängitakse maailmas üha sagedamini. USA päevaleht Philadelphia Inquirer on kiitnud tema muusika “peaaegu võimatu hiilgust” ning veebiajakiri I Care if you Listen on samuti öelnud, et “tema muusika nõuab absoluutset tähelepanu, kuid tal ei ole tarvis selle järele kisendada”. Ta omandas hiljuti Philadelphias asuva Curtise Muusikainstituudi diplomi kompositsiooni alal David Ludwigi ja Richard Danielpouri juhendamisel ning resideerub nüüd Tallinnas, vaikselt töösse süvenedes. Maimetsalt tellitakse teoseid regulaarselt nii Eestist kui välismaalt. Ta kirjutab peamiselt koori- ja kammermuusikat ning orkestriteoseid. Tema varasemad õpetajad on olnud näiteks Helena Tulve ja René Eespere Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning Christos Hatzis Toronto Ülikoolis. Ta on osalenud arvukatel suvekursustel ja festivalidel üle maailma, sh Fontainebleau Ameerika konservatoorium (Prantsusmaa), Lake Champlaini muusikafestival ja Rootsi kolleegium edasijõudnutele. Ta on pälvinud ka mitmesuguseid auhindu, näiteks Karen Kieseri preemia Kanada muusikas, highSCORE preemia (Itaalia), I preemia 2012. aasta Villiers Quarteti konkursil (Suurbritannia) ja Theodore Presseri muusikaauhind (USA).