Akadeemiline Meeste Lauluseltsdirigent Laine Randjärv
koormeister Indrek Umberg
koorivanem Peep Raudmann
laine.randjarv@gmail.com

peepraudmann@gmail.com
Avinurme meeskoordirigent Urve Tooming
kontakt Arne Labe
toomingurve@gmail.com
arne.labe@mail.ee
Eesti Metsatöötajate Meeskoor FORESTALIAdirigent Alo Ritsing
dirigent Made Ritsing
kontakt Peep Raid
ritsingmade@gmail.com

juhatus@forestalia.ee
Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoordirigent Andrus Siimon
president Vahur Randveer
kontakt Meelis Liivak
andrus.siimon@mail.ee
vahur@bcsauto.ee
meelis.liivak@gmail.com
Elva Meeskoordirigent Meelis Roosaar
koorivanem Alo Rebane
meelisrs@elvag.edu.ee
alo.rebane@mail.ee
Eesti Meestelaulu Seltsi Tallinna meeskoordirigent Evi Eespere
kontakt Jüri Mellik
jyri.mellik@gmail.com
EMÜ meeskoor GAUDEAMUSdirigent Lauru Breede
president Siim Lokko
koorivanem Mati Arulep
kontakt Heiki Pehk
lauri.breede@gmail.com
lokkosiim@gmail.com
matia032@gmail.com
heiki.pehk@gmail.com
Haaslava Meeskoordirigent Kalev Lindal
president Ilmar Vatsar
juhatuse esimees Aivar Matt
kalev.lindal@gmail.com
Ilmarvatsar@gmail.com
aivar.matt@gmail.com
Inseneride meeskoordirigent Kuldar Schüts
dirigent Ülle Abner
koorivanem Agu Alunurm
kuldarkuldar@gmail.com
yploompuu@gmail.com
info@inseneridemk.ee
Jõgeva meeskoor MEHISdirigent Merike Kattmerikekatt@gmail.com
Kuusalu meeskoordirigent Ene Järvik
enejarvik@gmail.com
Korporatsioon ROTALIA meeskoordirigent Mariliis Kreintaal
dirigent Roland Viilukas
dirigent Lauri Breede
hääleseadja Mirell Jakobson
m.kreintaal@gmail.com
roland.viilukas@gmail.com
lauri.breede@gmail.com
Meeskoor RAKVEREdirigent Jaanus Nurmoja
dirigent Ahti Bachblum
koorivanem Jaanus Betlem
jaanus.nurmoja@outlook.com
ahti.bachblum@gmail.com
meeskoor.rakvere@gmail.com
Meeskoor KAEVURdirigent Kirill Gorjušin
koorivanem Andres Rokka
gorjushink@gmail.com
andres.rokka@windowslive.com
Meeskoor SAKALAdirigent Liisi Toomsalu
kontakt Heino Türk
liisi.toomsalu@gmail.com
heino.tyrk@gmail.com
Paide meeskoordirigent Malle Anton
president Hannes Kukk
malle.anton@paidehpk.edu.ee
hanneskukk@gmail.com
Pärnu Mihkel Lüdigi nimeline meeskoordirigent Evelin Mei
koormeister Tiia Hermann
president Margus Kivistik

koorivanem Alar Viilberg
evelin.mei.001@gmail.com
tiiahermann@gmail.com
lkmihkel@gmail.com
marguskivistik@gmail.com
alarviilberg@gmail.com
Saaremaa Meeskoor SÜMdirigent Ester Soe
dirigent Mari Ausmees
president Madis Aavik
ester.soe@kuressaare.ee
mari.ausmees@syg.edu.ee
info@saaremaameeskoor.ee
Tallinna Ülikooli Meeskoordirigent Indrek Vijard
dirigent Külli Kiivet
president Margus Kägu
indrek.vijard@nmkool.ee
kyllikiivet@gmail.com
juhatus@meeskoor.com
Tartu Akadeemiline Meeskoordirigent Kuno Kerge
dirigent Made Ritsing
president Jako Arula
kunokerge@gmail.com
ritsingmade@gmail.com
president.meeskoor@gmail.com
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoordirigent Valter Soosalu
dirigent Heldur Harry Põlda
koorivanem Priit Siinmaa
valtersoosalu@gmail.com
heldurharry@gmail.com
priit.siinmaa@gmail.com
TMS Türnpu meeskoordirigent Ene Kangron
dirigent Tõnu Kangron
president Gerhard Ploomipuu
koorivanem Jüri Taal
ene.kangron@eamt.ee

gerhardploomipuu@gmail.com
juri.taal@outlook.com
Võru meeskoordirigent Signe Rõõmus
koorivanem Rainer Stalkov
siisikesekene@gmail.com
rainholzer@gmail.com