Laulupäeval osalejad

Poistekoorid

Koori nimiDirigentKontakt
Abja Gümnaasiumi poistekoorDirigent Kadi Kask

Dirigent Ruth Mõttus
kadi.kask.006@gmail.com
Antsa Gümnaasiumi poistekoorDirigent Tiit Raud
Dirigent Eda Hirson
traud18@hot.ee
eda.hirson@gmail.com
Aruküla Põhikooli poistekoorDirigent Külli Ovirkylliovir@gmail.com
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi poistekoorDirigent Sirje Veermesirje@akg.vil.ee
Elva Gümnaasiumi poistekoor
Elva Noorte Meeskoor
EMLS üle-eestiline poistekoor KALEVDirigent Indrek Vijard
Dirigent Kuldar Schüts
Kontakt Alla Eenma
direktor@nmkool.ee



kuldarkuldar@gmail.com

poistekoor@emls.ee
EMLS üle-eestiline noormeestekoorDirigent Kuno kerge
Dirigent Joosep Trumm
kergekuno@gmail.com

Joosep_trumm@hotmail.com
Haapsalu poistekoorDirigent Kadri Kelnerettekandja@gmail.com
Hiiumaa poistekoorDirigent Ulvi Tammulvi.tamm@gmail.com
Järveküla kooli poistekoorDirigent Pille Pedakpille.pedak@jarvekyla.edu.ee
Jüri Gümnaasiumi poistekoorDirigent Liivi Lumijõeliivilumijoe@hot.ee
Kehra Gümnaasiumi poistekoorDirigent Airi Aalbergairi.aalberg@mail.ee
Koeru Keskkooli poistekoor
Kose Gümnaasiumi poistekoorDirigent Heli Sepp
Dirigent Anneli Veinberg
heli.sepp@mail.ee

anneliveinberg@gmail.com
Kuusalu keskkooli poistekoor
Kõrveküla Põhikooli poistekoor
Laulasmaa Kooli poistekoor
Miina Härma Gümnaasiumi poiste segakoorDirigent Kadri Leppoja Dirigent Markus Leppojaleppojakadri@gmail.com
Narva Muusikakooli Kooriosakonna poistekoorDirigent Svetlana Gorjušina
Dirigent Pavel Zubov
sgorjushina@mail.ru

Paide Hammerbecki Põhikooli poistekoorDirigent Malle Nööpmalle.noop@paidehpk.edu.ee
Otepää Gümnaasiumi poistekoorDirigent Eve Eljandeve@nuustaku.edu.ee
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi poistekoor
Pärnu Kuninga Tänava poistekoorDirigent Reet Jürimareetjurima@gmail.com
Pärnu Kunstide Maja poistekoorDirigent Marika Pärk Dirigent Evelin Mei
Häälestaja Anne Uusna
marika.park@concert.ee

evelin.mei.001@gmail.com
Püha Miikaeli poistekoori 2.-3. klassi ettevalmistuskoorDirigent Jana Perens
janaperens@gmail.com
Rahvusooper Estonia poistekoor JUHANIDDirigent Jaanika Kuusik
Dirigent Maret Alango
jaanikakuusik@gmail.com

maret.alango@gmail.com
Rahvusooper Estonia poistekoor ja noormeestekoorDirigent Hirvo Surva
Dirigent Mariliis Kreintaal
Dirigent Andres Lemba
Kontakt Tiina Leedu
surva.hirvo@gmail.com


mkreintaal@gmail.com

andreslemba@gmail.com

tiina.leedu@err.ee
Rakvere Reaalgümnaasiumi poistekoorDirigent Elo Üleoja
Dirigent Ka Bo Chan
elo.yleoja@rrg.ee
Rapla poistekoorDirigent Thea Paluoja
Dirigent Signe Rääk
62thema@gmail.com
Revalia poistekoorDirigent Alla Eenma
Dirigent Tanel Nurk
huvijuht@westholm.ee

tanelnurk@gmail.com

Saaremaa Ühisgümnaasimi poistekoor KRATIDDirigent Mari Ausmees
Dirigent Riina Laanes
mari.ausmees57@gmail.com

riina.laanes@syg.edu.ee
Saue Noorte Meeste KoorDirigent Elviira Alamaaealamaa@gmail.com
Saue PoistekoorDirigent Elviira Alamaa ealamaa@gmail.com
Tabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoorDirigent Elen Ilveselenilvesster@gmail.com
Tallinna Inglise Kolledži poitsekoorDirigent Edgar Roditšenko
Dirigent Nicole Kennedy-Ewen
Edgar.roditsenko@tik.edu.ee
Tallinna Muusikakeskkooli poistekoor
Tallinna PoistekoorDirigent Lydia Rahula
Dirigent Kuno Kerge
lydiarahula@gmail.com

kunokerge@gmail.com
Tallinna Poistekoori õppekoorid - Secundo ja PrimoDirigent Kärolin Orav
Dirigent Kristi Kiilu
karolin.orav96@gmail.com

kristikiilu@gmail.com
Tartu Mart Reiniku poistekoorDirigent Imbi Pärtelpoeg
imbi.partelpoeg@gmail.com
Tartu PoistekoorDirigent Sander Tamm
Dirigent Annelii Traks
sander@sandertamm.ee

annelii.traks@karlova.tartu.ee
Tartu Veeriku Kooli poistekoorDirigent Astra Volkov
Dirigent Mare Vakker
astra.volkov@gmail.com
Türi PoistekoorDirigent Tiiu Schüts
Dirigent Ryosuke Kurahashi
tiiuschyts9@gmail.com
Viljandi Jakobsoni Kooli poistekoor MULGI-JÕMMIDDirigent Kristi Vastissonkristi.vastisson@vjk.vil.ee
Viljandi Kesklinna Kooli poistekoorDirigent Esta Kivisildestakvsid06@gmail.com
Viljandi poistekoorDirigent Riina Trumm Dirigent Signe Ristisaartrumm.riina@gmail.com
Virumaa poistekoorDirigent Kuno Kerge
Kontakt Ello Odraks
kunokerge@hotmail.com


ello.odraks@gmail.com
Võru Kesklinna Kooli poistekoorDirigent Signe Rõõmussiisikesekene@gmail.com
Võru Kreutzwaldi Kooli poistekoorDirigent Jane Reiljan
Dirigent Erja Arop
jane.reiljan7@gmail.com

erja.arop@vkrk.edu.ee
Vändra Gümnaaiumi poistekoorDirigent Kalli Rõõmusaareroomusaarekalli@gmail.com
Vääna Mõisakooli poistekoor
Ülenurme Gümnaasiumi poistekoorDirigent Britt Laats
britt@yle.edu.ee
Otepää Gümnaasiumi poistekoorDirigent Eve Eljandeve@nuustaku.edu.ee

Noormeestekoorid

Koori nimiDirigent
Eesti Üliõpilaste Seltsi meeskoorKuno Kerge
Elva Noorte MeeskoorAnne Raudsaar
Harju-Jaani Noorte MeeskoorHeli Karu
Virumaa Noorte MeeskoorElena Altmäe
Tallinna Poistekoori noormeestekoorLydia Rahula, Tomi Rahula, Kuno Kerge

Meeskoorid

Koori nimi
Dirigent
Akadeemiline Meeste LauluseltsLaine Randjärv
Avinurme meeskoorUrve Tooming
Eesti Metsatöötajate meeskoor FORESTALIAAlo Ritsing, Kuno Kerge
Eesti Sõjameeste Pärnu Ühenduse meeskoorHelle Kullamaa
Eesti Teaduste Akadeemia MeeskoorAndrus Siimon
Eesti Õpetajate MeeskoorKadi Uibo
Elva MeeskoorMeelis Roosaar
Eesti Meestelaulu Seltsi Tallinna MeeskoorJüri Rent
Eesti Meestelaulu Seltsi Tartu MeeskoorMade Ritsing
Eeesti Maaülikooli Meeskoor GAUDEAMUSLauri Breede
HaaslavaMeeskoorKalev Lindal
Inseneride MeeskoorKuldar Schüts
Jõgeva meeskoor MehisMerike Katt
Korporatsioon ROTALIA meeskoorRoland Viilukas, Mariliis Kreintaal, Lauri Breede
Kuusalu MeeskoorEne Järvik
Lihula MeeskoorAndreas Rahuvarm, Pille Saatmäe
Meeskoor KAEVURKa Bo Chan
Meeskoor RAKVEREJaanus Nurmoja, Ahti Bachblum
Meeskoor RUNOMarko Pruul
Meeskoor SAKALAKadi Ritsing
Paide MeeskoorMalle Nööp
Pärnu Mihkel Lüdigi nimline MeeskoorEvelin Mei
Saaremaa Meeskoor SÜMEster Soe, Mari Ausmees
Tallinna Ülikooli MeeskoorJüri Rent, Indrek Vijard
Tartu Akadeemiline MeeskoorKuno Kerge
Tartu meeskoor Akadeemiline EmajõgiKarin Raamat
TMS Türnpu MeeskoorEne Kangron