Antsla Gümnaasiumi poistekoordirigent Tiit Raud
dirigent Kerli Hellamaa
traud18@hot.ee
Aruküla Põhikooli poistekoordirigent Külli Ovir
dirigent Age Imala
kylliovir@gmail.com
imala.age@gmail.com
Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestiline poistekoor KALEVdirigent Indrek Vijard
dirigent Kuldar Schüts
kontakt Marika Kuusik
indrek.vijard@nmkool.ee
kuldarkuldar@gmail.com
marika.kuusik@emls.ee
Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestiline noormeestekoordirigent Kuno Kerge
dirigent Joosep Trumm
kunokerge@gmail.com
joosep_trumm@hotmail.com
Elva Gümnaasiumi poistekoordirigent Meelis Roosaarmeelisrs@elvag.edu.ee
Hiiumaa poistekoordirigent Ulvi Tamm
ulvi.tamm@gmail.com
Jüri Gümnaasiumi poistekoordirigent Liivi Lunijõgiliivilumijoe@hot.ee
Kehra Gümnaasiumi Poistekoordirigent Ilino Poomilino.poom@kehra.edu.ee
Keila Kooli poistekoordirigent Kadi Härmakadi.harma@keilakool.ee
Kose Gümnaasiumi poistekoordirigent Heli Sepp
dirigent Anneli Veinberg
dirigent Airi Aalberg
heli.sepp@mail.ee
anneli.veinberg@gmail.com
airi.aalberg@mail.ee
Kuressaare Hariduse Kooli poistekoor KRATIDdirigent Mari Ausmees
dirigent Riina Laanes
mari.ausmees@hariduse.edu.ee
riina.laanes@hariduse.edu.ee
Miina Härma Gümnaasiumi poistekoordirigent Kadri Leppoja
dirigent Riho Leppoja
leppojakadri@gmail.com
Narva Muusikakooli kooriosakonna poistekoordirigent Svetlana Gorjušina
dirigent Pavel Zubov
kontakt
sgorjusina@mail.ru

sekretar.nkkl@gmail.com
Oru Põhikooli poistekoordirigent Marika Rohtsaarrohtsaarmarika@gmail.com
Otepää Gümnaasiumi poistekoordirigent Eve Eljandeve@nuustaku.edu.ee
Paide Hammerbecki Põhikooli poistekoordirigent Malle Nööpmalle.noop@paidehpk.edu.ee
Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli poistekoordirigent Reet Jürimareet.jurima@kuninga.parnu.ee
Pärnu Kunstide Kooli poistekoordirigent Evelin Mei
dirigent Marika Pärk
hääleseadja Anne Uusna
eveli.mei.001@gmail.com
marika.park@concert.ee
Püha Miikaeli II-III klassi ettevalmistuskoordirigent Jana Perens
dirigent Imbi Laas
janaperens@gmail.com
imbi@colleduc.ee
Rahvusooper Estonia poistekoori kontsertkoordirigent Hirvo Surva
dirigent Mariliis Kreintaal
dirigent Maret Poll
kontsertmeister Andres Lemba
kontakt Tiina Leedu
hirvo.surva@gmail.com
m.kreintaal@gmail.com
maret.alango@gmail.com

tiina.leedu@err.ee

Rahvusooper Estonia poistekoor JUHANIDdirigent Jaanika Kuusik
dirigent Maret Poll
jaanikakuusik@gmail.com
maret.alango@gmail.com
Rakvere Reaalgümnaasiumi poistekoordirigent Elo Üleoja
dirigent Liisi Klaos
elo.yleoja@gmail.com
Rapla poistekoordirigent Thea Paluoja
dirigent Signe Rääk
62thema@gmail.com
REVALIA poistekoordirigent Alla Eenma
dirigent Tanel Nurk
alla.eenma@mail.ee
tanel.nurk@outlook.com
Saue poistekoordirigent Elviira Alamaa
koormeister Anne-Ly Rõuk
kontsertmeister Priidik Purga
ealamaa@gmail.com
annerouk@gmail.com
priidik.purga@gmail.com
Tabasalu Kooli poistekoordirigent Elen Ilveselenilvesster@gmail.com
Tallinna Inglise Kolledži poistekoordirigent Edgar Roditšenko
dirigent Nicole Kennedy- Ewen
edgar.roditsenko@tik.edu.ee
Tallinna Muusikakeskkooli poistekoordirigent Janne Fridolin
hääleseadja Triin Ella
fridolin.janne@gmail.com
Tallinna Nõmme Põhikooli poistekoordirigent Kadi Uibokadi.uibo@gmail.com
Tallinna poistekoori Secundo ja Primo kooriddirigent Lydia Rahula
dirigent Kuno Kerge
dirigent Kristi Kiilu
lydiarahula@gmail.com
kunokerge@gmail.com
kristikiilu@gmail.com
Tartu Mart Reiniku Kooli poistekoordirigent Imbi Pärtelpoeg
dirigent Triin Saariste
dirigent Marina Kasemaa
imbi.partelpoeg@gmail.com
Tartu poistekoordirigent Annelii Traks
dirigent Sander Tamm
annelii.traks@karlova.tartu.ee
Sander@TartuPoistekoor.ee
Tartu Veeriku Kooli poistekoordirigent Astra Volkov
dirigent Mare Vakker
astra.volkov@gmail.com
Türi poistekoordirigent Tiiu Schüts
tiiuschyts9@gmail.com
Viljandi Jakobsoni Kooli poistekoor MULGI-JÕMMIDdirigent Kristi Vastissonkristi.vastisson@vjk.vil.ee
Viljandi Kesklinna Kooli poistekoordirigent Esta Kivisildestakvsld06@gmail.com
Viljandi poistekoordirigent Signe Ristisaar
dirigent Lii Lõhmus
signe.ristisaar@gmail.com
Virumaa poistekoorkontakt Ello Odraks
dirigent Kuno Kerge
dirigent Andrus Siimon
dirigent Tõnis Sarap
dirigent Svetlana Kuusik
dirigent Kaur Pennert
ello.odraks@gmail.com




Võru Kesklinna Kooli poistekoordirigent Signe Rõõmussiisikesekene@gmail.com
Võru Kreuzwaldi Gümnaasiumi poistekoordirigent Erja Arop
dirigent Jane Reiljan
erja.arop@vkrk.edu.ee
jane.reiljan7@gmail.com
Vändra Gümnaasiumi poistekoordirigent Kalli Rõõmusaareroomusaarekalli@gmail.com
Ülenurme Gümnaasiumi poistekoordirigent Britt Laats
dirigent Margit Paju
britt.laats@yle.edu.ee
margit.paju@gmail.com