Osalevad koorid

EMLS IX poistekooride võistulaulmine 11. aprill 2020.a Heino Elleri Muusikakoolis

Osalejad:

D- kategooria (ühehäälne poistekoor)

Rahvusooper Estonia Poistekoori JUKUD, dirigent Mariliis Kreintaal
Jüri Gümnaasiumi poistekoori ettevalmistuskoor, dirigent Liivi Lumijõe
 

C1 kategooria (kahehäälsed stuudiote ja muusikakallakuga koolide poistekoorid)

Viljandi poistekoor, dirigent Riina Trumm ja Signe Ristisaar
Rapla Poistekoor, dirigent Tea Paluoja/abidirigent Signe Rääk
Võru Muusikakooli poistekoor, dirigent Kersti Juurma/Elviira Varik
Tallinna Muusikakeskkooli poistekoor, dirigent Janne Fridolin
Püha Miikaeli Poistekoori 2.-3. klassi ettevalmistuskoor, dirigent Jana Perens/Imbi Laas
Tallinna Poistekoori ettevalmistuskoor Secundo, dirigent Kärolin Orav/Kersti Kiilu
Narva Muusikakooli poistekoor, dirigent Svetlana Gorjušina
Laulustuudio DO-RE-MI ja Ridala Põhikooli Poistekoor, dirigent Anne Pääsuke

C2 (tavakoolide kahehäälsed poistekoorid)

Vääna Mõisakooli poistekoor ”Faehna Mõisa Hääl”, dirigent Katrin Järvlepp
Adagio (Lasnamäe Vene Gümnaasium), dirigent Alla Tint
Tallinna Prantsuse Lütseumi poistekoor, dirigent Õnne Lüüs
Tabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoor, dirigent Elen Ilves
Tallinna Nõmme Põhikooli Poistekoor, dirigent Kadi Uibo
Paide Hammerbecki Põhikooli poistekoor, dirigent Malle Nööp
Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistekoor, dirigent Ly Tammerik
Rakvere Reaalgümnaasium, dirigent Elo Üleoja/ Ka Bo Chan
Revalia poistekoor, dirigent Tanel Nurk, Alla Eenmaa
Võru Kesklinna Kooli poistekoor, dirigent Signe Rõõmus
Saaremaa Ühisgümnaasiumi poistekoor KRATID, dirigent Mari Ausmees/Riina Laanes
Otepää Gümnaasiumi poistekoor, dirigent Eve Eljand
Jüri Gümnaasiumi poistekoor, dirigent Liivi Lumijõe
Abja Gümnaasiumi poistekoor, dirigent Kadi Kask
 

B kategooria (kolmehäälne poistekoor)

Pärnu Ülejõe põhikooli poistekoor (B1 SAB), dirigent Maimu Muttik/Reine Niin
Keila Kooli poistekoor (B1 SAB), dirigent Kadi Härma
Miina Härma Gümnaasiumi poisteloor (B1 SAB), dirigent Kadri Leppoja/Markus Leppoja
Tartu Mart Reiniku Kooli poistekoor (B1 SAB), dirigent Imbi Pärtelpoeg/koormeister Triin Saariste
Saue Poistekoor (B1 SAB), dirigent Elviira Alamaa/Annel-Ly Rõuk

Türi Poistekoor (B1 SAB), dirigent Tiiu Schüts

A kategooria (klassikaline poistesegakoor)

Rahvusooper Estonia poistekoor, dirigent Hirvo Surva
Tartu Poistekoor, dirigent Annelii Traks/Sander Tamm
EMLS üle-eestiline poistekoor KALEV, dirigent Indrek Vijard/Kuldar Schüts