OLULINE TEADA
Ööbimine
Ööbimine toimub REMNIKU PUHKEKESKUSE majades (köetud), kus olemas voodid, tekid ja padjad ning pesemisvõimalused. Iga maja II korrusel ka tuba vaba aja veetmiseks – palume seda kasutada viisakalt ning enda järelt ka alati ära koristada! Voodipesu palume kaasa võtta (aluslina, tekikott ja padjapüür) või kasutada magamiskotti!
Majutused_2019_EMLSkooride jaotus
Riietus ja jalanõud
Riideid tuleb kaasa võtta piisavalt nii sporditegevuse kui ka vaba aja jaoks. Sportlikud tegevused toimuvad üks kuni kaks korda päevas. Aluspesu võiks olla iga päeva jaoks üks puhas eksemplar, parem oleks kui veelgi enam.
Lisaks spordiriietele peaksid olema eraldi kaasas riided ka vabaks ajaks. Kaasa peaks võtma kindlasti mitu paari lühikesi pükse ja mitu spordi- ja vaba aja särki. Palume kaasa võtta ka mõned soojemad ja ka vihmakindlad riided.
Jalanõud
Kaasa oleks vaja panna väli jalanõud (võimaluse korral 2 paari), ühed vabaaja jalanõud ja spordijalanõud. Kui veel kotti mahub, siis ka „plätud“.
Ujumisriided
Kaasa võtta ujumisriided, kuid ujuma minek oleneb vee soojusest ja ilmadest!
Müts
Kindlasti peab laagris kaasas olema kerge müts või peakate vältimaks kuuma ilma korral ülekuumenemist või päikesepiste tekkimist. Ka jahedamal õhtul on see hea pähe panna, et hoida soojavarusid!
Hügieen ja meditsiin
Kaasas peab olema: seep, šampoon, hambahari, hambapasta, käterätik, saunalina + muud vajalikud hügieenitarbed. Laagris on kohapeal ka meedik, kuid alati võib lapsega kaasa panna mõne plaastri vms. Kindlasti tuleb kaasa anda rohud, mida laps regulaarselt tarvitab (nt astma, allergia jms korral). Hügieenikotis võiks koha leida ka sääsetõrjevahend ning päikesekaitse kreem.
NB! Elektroonilised mängud, arvutid palun jätta koju!!!, kuid mobiili olemasolu on siiski vajalik. Kindlasti kaasa ka laadija

LAAGRI REEGLID JA MEELESPEA
Selleks, et kõigil oleks hea, palume hoida hea tuju, abivalmiduse, sõbralikkuse ja aususe.

  1. Oma voodi tuleb iga päev korda teha, tuba korras hoida ja vaadata, et asjad poleks pilla-palla.
  2. Laagri varaga tuleb käituda nii, et ka teised saaksid seda kasutada ja nii, et ka järgmisel aastal saaks sama mõnusalt aega veeta. Laagris kehtivad kõigile samad reeglid – k
  3. Kõik lapsed on kohustatud täitma kodukorda, päevakava, korraldajate/juhendaja korraldusi.
  4. Ohu korral enda või teiste tervisele tuleb sellest teada anda.
  5. Soovime, et kõik lapsed jõuaksid tervete ja õnnelikena koju, seega on omapäi laagri territooriumilt lahkumine keelatud. NB! Ujumine ilma täiskasvanu teadmata ja kohaolekuta on KEELATUD!
  6. Kui laps rikub laagri kodukorda, võetakse ühendust tema vanematega. Suuremate rikkumiste puhul saadetakse laps koju, laagri eest makstud raha seejuures ei tagastata.
  7. 2019 aasta poistekooride laulu – ja spordilaagri parima koori valimisel arvestatakse: viisakust (käitumine sööklas, ühisettevõtmistel), aktiivsust (osalemine hommikuvõimlemisel, sportlikel tegevustel, kooriproovides jne), tähelepanelikkust, enda ja enda ümbruse korrashoidmist (toad on korras, prügi üleskorjatu jne) ning tähelepanelikkust (kas märkan teist enda kõrval ja kuidas käitun, kui midagi on juhtunud. Parimaks kooriks osutub koor, kelle käitumine ja suhtumine kogu laagri vältel on eeskujuks teistele!

EHK LÜHIDALT:
* Käitu hästi, hoia ennast, enda ja teiste asju ning sind ootab ees imeline laagrielamus!

LAAGRI AJAL ON AVATUD KA PUHVET, KUS TASUMINE AINULT SULARAHAS!