Akadeemiline Meeste Lauluseltsdirigent Laine Randjärv
koormeister Indrek Umberg
koorivanem Peep Raudmann
laine.randjarv@gmail.com

peepraudmann@gmail.com
Avinurme meeskoordirigent Urve Tooming
kontakt Jüri Kozlov
urve.toooming@avinurme.edu.ee
jyri.kozlov@gmail.com
Eesti Metsatöötajate meeskoor FORESTALIAdirigent Alo Ritsing
dirigent Made Ritsing
kontakt Tõnu Naha
ritsingmade@gmail.com

tonunaha1@gmail.com
Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoordirigent Andrus Siimon
president Vahur Randveer
kontakt Meelis Liivak
andrus.siimon@mail.ee
vahur@bcsauto.ee
meelis.liivak@gmail.com
Elva Meeskoordirigent Meelis Roosaar
koorivanem Alo Rebane
meelisrs@elvag.edu.ee
alo.rebane@mail.ee
Eesti Meestelaulu Seltsi Tallinna meeskoordirigent Evi Eespere
kontakt Jüri Mellik
jyri.mellik@gmail.com
Eesti Meestelaulu Seltsi Tartu meeskoordirigent Made Ritsing
kontakt Alo Rebane
ritsingmade@gmail.com
alo.rebane@mail.ee
EMÜ meeskoor GAUDEAMUSdirigent Lauru Breede
kontakt Heiki Pehk
lauri.breede@mail.com
heiki.pehk@gmail.com
Inseneride meeskoordirigent Kuldar Schüts
dirigent Ülle Abner
koorivanem Agu Alunurm
kuldarkuldar@gmail.com
yploompuu@gmail.com
info@inseneridemk.ee
Jõgeva meeskoor MEHISdirigent Merike Katt
kontakt Heino Ilves
merikekatt@gmail.com
heinoilves31@gmail.com
Kuusalu meeskoordirigent Ene Järvik
enejarvik@gmail.com
Korporatsioon ROTALIA meeskoordirigent Mariliis Kreintaal
dirigent Roland Viilukas
dirigent Lauri Breede
m.kreintaal@gmail.com
roland.viilukas@gmail.com
lauri.breede@gmail.com
Meeskoor RAKVEREpeadirigent Ene Järvik
dirigent Anu Korsar
koorivanem Jaanus Betlem
enejarvik@gmail.com
anukorsar62@gmail.com
meeskoor.rakvere@gmail.com
Meeskoor KAEVURdirigent Tanja Elken
koorivanem Andres Rokka
tanjaelken@gmail.com
andres.rokka@windowslive.com
Meeskoor SAKALAdirigent Liisi Toomsalu
dirigent Kadi Ritsing
kontakt Heino Türk
kadiritsing@gmail.com
heino.tyrk@gmail.com
Paide meeskoordirigent Malle Nööp
president Hannes Kukk
malle.noop@paidehpk.edu.ee
hanneskukk@gmail.com
Pärnu Mihkel Lüdigi nimeline meeskoordirigent Evelin Mei
koormeister Tiia Hermann
president Margus Kivistik

koorivanem Alar Viilberg
evelin.mei.001@gmail.com
tiiahermann@gmail.com
lkmihkel@gmail.com
marguskivistik@gmail.com
alarviilberg@gmail.com
Saaremaa Meeskoor SÜMdirigent Ester Soe
dirigent Mari Ausmees
president Madis Aavik
ester.soe@kuressaare.ee
mari.ausmees@syg.edu.ee
info@saaremaameeskoor.ee
Tallinna Ülikooli Meeskoordirigent Indrek Vijard
dirigent Külli Kiivet
koorivanem Kristo Romanenkov
indrek.vijard@nmkool.ee
kyllikiivet@gmail.com
kristoromka@hotmail.com
Tartu Akadeemiline Meeskoordirigent Kuno Kerge
dirigent Made Ritsing
koorivanem Mihkel Aavik
kunokerge@gmail.com
ritsingmade@gmail.com
koorivanem.meeskoor@gmail.com
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoordirigent Valter Soosalu
dirigent Heldur Harry Põlda
president Peeter Kesner
valtersoosalu@gmail.com
heldurharry@gmail.com
peeter.kesner@gmail.com
TMS Türnpu meeskoordirigent Ene Kangron
dirigent Tõnu Kangron
president Gerhard Ploomipuu
ene.kangron@eamt.ee

gerhard@saekoda.ee
Võru meeskoordirigent Signe Rõõmus
koorivanem Rasmus Kolling
siisikesekene@gmail.com
rasmus@foregalogistics.com