Harjumaa ja Tallinn 12.03.2023 Tallinna Nõmme Maja Marika Kuusik marika.kuusik@emls.ee 3 725 062 765
Hiiumaa     Ly Meldorf ly.meldorf@hiiumaa.ee 3 725 091 139
Ida – Virumaa 19.02.2023 kell 13.00 Jõhvi Kontserdimaja Anne Uttendorf anne.uttendorf@rahvakultuur.ee 3 725 200 943
Jõgevamaa 16.02.2023 Palamuse rahvamajas Pille Tutt pille.tutt@rahvakultuur.ee 3 725 211 967
Järvamaa 01.02.2023  kell 10.30 Türi Kultuurimaja Tiiu Schüts tiiuschyts9@gmail.com 3 725 202 540
Lääne – Virumaa 17.02.2023 Rakvere Kultuurikeskus Ingrid Pärnamäe   37 253 040 823
Läänemaa     Ilona Aasvere  Ilona.aasvere@gmail.com  
Põlvamaa 10.03.2023 Põlva Kool Eda Heinaste eda.heinaste@polvakool.ee  37 256 982 453
Pärnumaa 11.02.2023 Pärnu Kunstide Kool Marika Pärk Evelin Mei evelin.mei.001@gmail.com 3 725 010 953
Raplamaa 10.03.2023 kell 15.00 Rapla Kultuurikeskus Age Rebel age.rebel@raplakultuur.ee 3 725 29 0853
Saaremaa 18.02.2023 kell 12.00 Kuresaare Kultuurikeskus Veikko Lehto lehtoveix@gmail.com 3 725 023 827
Tartumaa/Tartu 8.03.2023 kell 10.00 Nõo Muusikakool Astrid Hallik astrid.hallik@tartumaa.ee  37 256 491 696
Valgamaa     Ivi Tigane ivi.tigane@valgamaa.ee 3725528870
Viljandimaa 11.03.2023 Sakala Keskus Ülle Roomets ulle.roomets@ut.ee 3 725 205 165
Võrumaa 1.03.2023 Võru Muusikakool Maire Nirk nirk.maire@gmail.com