R. jaan. 15th, 2021

Maakondlikud eelvoorud

MAAKONDADE KORRALDAJAD ja eelvoorude ajad
Juhend 2021

Harjumaa ja Tallinn       7.märts Tallinn Nõmme Maja
Kontakt:Marika Kuusik, marika.kuusik@emls.ee  
Tallinna ja Harjumaa juhend 2021
Registreeri SIIN

Hiiumaa
Kontakt: Ly Meldorf, ly.meldorf@hiiumaa.ee
  
Ida – Virumaa  Erika Kõllo

Jõgevamaa                       11. märts Palamuse Rahvamaja
Kontakt: Pille Tutt, pille.tutt@rahvakultuur.ee

Järvamaa                          20.jaanuar Türi Kultuurimaja
Kontakt: Tiiu Schüts, tiiuschyts@gmail.com 

Lääne – Virumaa          12.veebruar
Kontakt: Ingrid Pärnamäe, ingridparnamae@virol.ee

Läänemaa                         17.veebruar Uuemõisa valge saal
Kontakt: Marju Viitmaa, marju.viitmaa@rahvakultuur.ee

Põlvamaa
 Eda Heinaste

Pärnumaa
                       13.veebruar Pärnu Kunstide Kool
Kontakt: Marika Pärk/Evelin Mei, evelin.mei.001@gmail.com
Registreeru SIIN

Raplamaa
Kontakt: Age Rebel, age.rebel@raplakultuur.ee

Saaremaa                       14. veebruar Kuressaare Gümnaasium
Kontakt: Veikko Lehto, lehto@oesel.edu.ee

Tartumaa/Tartu

Kontakt: Riho Leppoja, riho.leppoja@raad.tartu.ee 
                Astrid Hallik, astrid.hallik@tartumaa.ee 

Valgamaa
 veebruari lõpp
Kontakt: Ivi Tigane

Viljandimaa
                 12. veebruar (eeldatava kellaaeg 10:00 – 15:00) Karksi-Nuia Kultuurikeskus
Kontakt: Ülle Roomets, ulle.roomets@ut.ee

Palun registreerige osalus 20. jaanuariks 2020. 
Repertuaari saab vajadusel hiljem täiendada, praegu vajame ülevaadet osalejate arvu kohta ning kogume juhendajate andmed (meiliaadressid info edastamiseks ja telefoninumbrid hädaolukordadeks).

Registreeri osalus:  https://docs.google.com/document/d/1O9mmSSJQk_7JSbYip9D1XieUr0GcrqwqlFz4ewVAfPA/edit?usp=sharing

Võrumaa                    05. märts Võru Kreutzwaldi Kool
Kontakt: Jane Reiljan, jane.reiljan7@gmail.com
                Erja Arop, erjaarop@gmail.com