Meeskoorid

Koori nimiDirigent/KontaktisikE-post
Tehnikaülikooli Akadeemiline MeeskoorDirigent Valter Soosalu
Dirigent Heldur Harry Põlda
president Hannes Plinte
kontaktisik Erik Prits
valtersoosalu@gmail.com
heldurharry@gmail.com
hannes@goswift.eu
erik.prits@gmail.com
Avinurme MeeskoorDirigent Urve Tooming
Kontakt Arne Labe
urve.tooming@avinurme.edu.ee
arne.labe@mail.ee
arnelabe.kool@gmail.com


Võru MeeskoorDirigent Signe Rõõmus
siisikesekene@gmail.com
Eesti Metsatöötajate Meeskoor FORESTALIAPeadirigent Alo Ritsing
Dirigent Made Ritsing
Kontaktisik Tõnu Naha
ritsingmade@gmail.com
ritsingmade@gmail.com
tonunaha1@gmail.com
Eesti Meestelaulu Seltsi Tartu MeeskoorDirigent Made Ritsing
president Alo Rebane
ritsingmade@gmail.com
alo.rebane@mail.ee
Jõgeva meeskoor MEHISDirigent Merike Katt
president Heino Ilves
merikekatt@gmail.com


heinoilves31@gmail.com
Elva MeeskoorDirigent Meelis Roosaar
Aivar Rahno
meelisrs@elvag.edu.ee
aivarrahno@hotmail.com
Paide MeeskoorDirigent Malle Nööp
Kontakt Arne Sampka
malle.noop@paidehpk.edu.ee

arnesampka@hot.ee
Korporatsioon Rotalia meeskoorDirigent Mariliis Kreintaal
Dirignt Roland Viilukas
Dirigent Lauri Breede
m.kreintaal@gmail.com

roland.viilukas@gmail.com
lauri.breede@gmail.com
Eesti Maaülikooli meekoor GAUDEAMUSDirigent Lauri Breede
Heiki Pehk
lauri.breede@gmail.com
heiki.pehk@gmail.com
Akadeemiline Meeste LauluseltsDirigent Laine Randjärv
Kontaktisik Jüri Kozlov
laine.randjarv444@gmail.com
jyri.kozlov@gmail.com
Inseneride MeeskoorDirigent Kuldar Schüts
Dirigent Ülle Tuisk
president Urmas Kaarlep
koorivanem Agu Alunurm
kuldarkuldar@gmail.com
ylleploompuu@gmail.com
urmas.kaarlep@gmail.com
info@inseneridemk.ee
Meeskoor SAKALADirigent Kadi Ritsing
Dirigent Liisi Toomsalu
juhatuse esimees Heino Türk
kadiritsing@gmail.com
heino.tyrk@gmail.com
sakalamk@gmail.com
Meeskoor RAKVERE
Dirigent Jaanus Nurmoja
Abidirigent Ahti Bachblum
Koorivanem Arvo Roosipuu
Jaanus Betlem
jaanus.nurmoja@gmail.com
ahtibachblum@gmail.com
meeskoor.rakvere@gmail.com
Tallinna Ülikooli MeeskoorDirigent Indrek Vijard
Dirigent Kadi Uibo
president Peeter Jalasto
koorivanem Kristo Romanenkov
indrek.vijard@nmkool.ee
kadi.uibo@gmail.com
peeterjalasto@gmail.com
kristoromka@hotmail.com
Pärnu Mihkel Lüdigi nimeline MeeskoorDirigent Evelin Mei
president Ahti Mölder
evelin.mei.001@gmail.com
ahti.molder@gmail.com
Saaremaa Meeskoor SÜMDirigent Ester Soe
Dirigent Mari Ausmees
juhatuse esimees Tiit Aavik
ester.soe@gmail.com
mari.ausmees@syg.edu.ee
tiit.aavik@gmail.com
Kuusalu MeeskoorDirigent Ene Järvik
enejarvik@gmail.com
Tallinna Meestelauluselti Türnpu MeeskoorDirigent Ene Kangron
Dirigent Tõnu Kangron
koorivanem Jüri Taal
kontakt Gerhard Ploomipuu
ene@ema.edu.ee

juri.taal@tamult.ee
gerhard@saekoda.ee
Tartu Akadeemiline MeeskoorDirigent Kuno Kerge
Dirigent Made Ritsing
president Mihkel Aavik
dirigent@tam.eu
ritsingmade@gmail.com
president.meeskoor@gmail.com

Meeskoor KAEVURDirigent Ka Bo Chan
kontakt Andres Rokka
chankabo75@gmail.com
andres.rokka@eesti.ee
Eesti Teaduste Akadeemia MeeskoorDirigent Andrus Siimon
ETAM juhatuse esimees Meelis Liivak
andrus.siimon@mail.ee
juhatus@etam.ee
meelis.liivak@gmail.com