Eesti Meestelaulu Selts annab teada, et poistekooride laulu – ja spordilaager toimub 11.-13. juunil Remniku õppe ja puhkekeskuses.

 

Selle aasta teema „Üks kõigi ja kõik Eesti eest“.
Viimaste aastatega on Eesti toimunud palju – EV100, Tartu rahu 100, juubelilaulu – ja tantsupidu…Kõik ettevõtmised saavad teoks, kui me kõik ühe eesmärgi nimel tegutseme ja enda jaoks oma kodu ja siin toimuvat väga oluliseks peame. Sellele kõigele mõeldes soovib ka Eesti Meestelaulu Selts anda omapoolse panuse laia silmaringiga, kodu armastava ja õigete väärtushinnangutega mehe kasvatamisse. Üks õige mees peab olema karastatud, ettevõtlik, tegus ning abivalmis.  Lisaks erinevatele karastavatele tegevustele toimuvad ka muusikatöötoad, kus õpitakse üldrahvalikke laule („Eesti lipp“, „Jää vabaks, Eesti meri“ jne.) ningtoimub ka traditsiooniline ISETEGEVUSKONKURSS teemal „Üks kõigi ja kõik Eesti eest“.

Täpsema päevakava ning tegevused avalikustame peale registreerimist, mis on avatud kuni 6. märtsini 2020.a.

Laagri osalustasu:
1) EMLS juhatuse otsusega on osalustasu EMLS liikmele a`45 € (tasutud liikmemaks 2019 ja 2020 aasta eest) mis sisaldab ööbimist, toitlustust, ruumide rente ja tegevusi.
2) EMLS liikmed- dirigendid/kontsertmeistrid TASUTA (tasutud liikmemaks 2019. a ja 2020. a eest)
3) Mitteliikmetele osalustasu a`65€ (sh. ka saatjad)