Ööbimine Ööbimine toimub Saaremaa koolide klassides. Kaasa võtta magamisriided ja madrats!
Riietus ja jalanõud
Riideid tuleb kaasa võtta piisavalt nii sporditegevuse kui ka vaba aja jaoks. Sportlikud tegevused toimuvad üks kuni kaks korda päevas. Aluspesu võiks olla iga päeva jaoks üks puhas eksemplar, parem oleks kui veelgi enam. Kaasa peaks võtma kindlasti mitu paari lühikesi pükse ja mitu spordi- ja vaba aja särki ning soojemad ja ka vihmakindlad riided. Kuna meie kõik tegevused on õues, siis peaks igaks ilmastiku muutuseks valmis olema!
Jalanõud Kaasa oleks vaja panna välisjalanõud (võimaluse korral 2 paari), ühed vabaaja jalanõud ja spordijalanõud. Kui veel kotti mahub, siis ka „plätud“.
Ujumisriided Ujuma minek oleneb vee soojusest, ilmadest ja vaid koos kooriga, kuna mere äärde minek vajab eraldi ettevõtmist.
Müts Kindlasti peab laagris kaasas olema kerge müts või peakate vältimaks kuuma ilma korral ülekuumenemist või päikesepiste tekkimist. Ka jahedamal õhtul on see hea pähe panna, et hoida soojavarusid!
Hügieen ja meditsiin Kaasas peab olema: seep, šampoon, hambahari, hambapasta, käterätik, saunalina + muud vajalikud hügieenitarbed.

Laagris on ka meedik, kuid alati võib lapsega kaasa panna mõne plaastri vms. Palun ka saatjatel ning dirigentidel võtt kindluse mõttes kaasa plaastreid, peavalurohtu, et suudaksite esmast abi anda.
Kindlasti küsige üle, kas mõni laps tarbib olulisi ravimeid – nt astma, allergia jms. Hügieenikotis võiks koha leida ka sääsetõrjevahend ning päikesekaitse kreem.
NB! Elektroonilised mängud, arvutid palun jätta koju!!!, kuid mobiili olemasolu on siiski vajalik. Kindlasti kaasa ka laadija. Muu

NB! Palun kindlasti suhelge oma bussijuhtidega ja paluge võimalust, et nad oleksid bussidega abiks kooride transportimisel ühest kohast teise. Kuna vahemaa kahe kooli vahel ning ka liikumisel Lossiplatsile on 2 km, siis võtab see jalgsi tulles väga palju aega. Koorid, kel puudub oma transport, palun koopereeruge!!!!!
Head kooliaasta lõppu, edu ja jõudu ning kohtumiseni Saaremaal!

Ööbimine Saaremaa koolides

NB!
Kuressaare Gümnaasium, Nooruse 1, Kuressaare
haldusjuht: Tiiu Smidt, 5228779

Saaremaa Ühisgümnaasium, Hariduse 13, Kuressaare
Haldusjuht: Aado Haandi 5184814

Saaremaa Ühisgümnaasiumi Hostel, Kingu 6, Kuressaare
Haldusjuht: Aado Haandi 5184814