Alates 2017. a kevadise EMLSi volikogu otsusega on poistekooride liikmemaks aastas €5 laulja kohta ja seda kogutakse uue aastanumbri alguses.
Seda ei pea maksma juhul, kui laulja on EMLS liikmemaksu mõnes teises EMLS liikmeskooris (poistekoor, meeskoor) juba maksnud.
EMLS kontoris Tõnismägi 8a on võimalik laenutada musti viigipükse! Kasutage seda võimalust julgesti! Lisaks on seal ka mõningad valged pluusid olemas.
Koputame veelkord kõigi südametunnistusele – oma põhjendatud puudumisest tuleb teatada õigeaegselt, vastasel korral tuleb EMLSi poolt tühjalt tasutud laagri maksumus laulja kohta välja maksta.
Viiest vabariiklikust noortekollektiivist on poistekoor KALEV ainuke, kel puudub konkreetne laagrimaks. See on seni võimalik olnud tänu Eesti Meestelaulu Seltsi toetusele.
Palun, suhtugem sellesse tänulikult ja lugupidamisega – kõik me teame, et tegelikult tasuta lõunaid pole olemas. Sellest sügisest on meie toiduhinnad tõusnud ja seetõttu palun kõigil, kes mingil põhjusel mõnda toidukorda ei söö, sellest eelnevalt (meie kokkulepe on kolmapäeva õhtuks, nagu alati) teada anda.
Näiteks:
meeshääled, kes tulevad juba reedel jõuavad kl 20 õhtusöögiks
Tallinna poisid, kes hommikut ei söö – või siis soovivad just tulla hommikusöögiks
poisid, kes ei ööbi koolimajas ja kiirustavad kohe peale proovi ära ega soovi õhtusööki, järgmise päeva hommikusööki
kellelgi on vahepeal vaja käia kuskil olulises kohas ära ja see satub just söögiajale
võib-olla ei maitse või ei sobi pakutav toit üldse – siis ei peaks seda sööma ega selle eest ka maksma.
Eesti Meestelaulu Seltsi suhtes oleks aus maksta ainult selle toidu eest, mida me ka tegelikult oleme söönud. Hiljemalt kolmapäeva hilisõhtuks palun teada anda puudumistest ja loobutud toidukordadest.
Täname kõiki KALEVi lauljaid ilusa laulupeo eest!
Täname kõiki KALEVI lauljate peresid, kes nii toreda poistekoori tegevust toetavad!
TERE ja HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!
Meie südamlik tänu kuulub kõigile Kalevi lauljatele ja teie toetavatele peredele ja õpetajatele – Eestimaa atmosfäärid kõlavad ja kajavad veel meil kõigil kõrvus ja eriti südames. See oli üks väga meeldiv ja teistmoodi vana-aasta õhtu meie kõigi jaoks.
Loodame väga, et kõigil on alles ja hellasti hoitud rohelised kikilipsud, mida läheb meil veel kindlasti vaja – esialgu Jõhvis, siis veelkord Nordeas ja ehk veelgi …. Kui siiski keegi enne 22. veebruari märkab, et lipsu pole, siis tuleb, paraku, endal uus muretseda – ilma rohelise kikita atmosfääride lavale ei pääse!