FACEBOOK Uudised

Poiste solistide võistulaulmine algab taas

HEAD JUHENDAJAD JA LAULJAD VÄIKESTEST SUURTENI

2020 aasta on kohe möödumas ning algamas uus, uute võimaluste ja uute lootustega. Eesti Meestelaulu Seltsi jaoks on see TÄHENDUSRIKAS. Algab taas poiste-solistide võistulaulmine, mis on alati pakkunud suurepäraseid emotsioone, fantastilisi esitusi ning toonud esile uusi talente. 
Nii nagu traditsiooniks, saab võistulaulmine alguse maakondades toimuvatest eelvoorudest, milledest parimad saavad võimaluse laulda  13.-14. märtsil Tallinnas toimuval Põhja – Eesti poolfinaalis ning 20.-21. märtsil Tartus Eesti Rahva Muuseumis toimuval Lõuna – Eesti poolfinaalis.
Võistulaulmise kulminatsiooniks saab olema 2. mail 2021. aastal Kultuurikeskuses KAJA toimuv lõppkontsert, kus oma lauluilu saavad koos sümfooniaorkestriga näidata 36 parimat solisti kuni 5 aastastest kuni 20 aastaste noormeesteni. 

Soovime südamest, et aasta uus toob meile enam rõõmsaid hetki ning võimaluse suurepärase ürituse korraldamiseks. Loodame, et vaatamata tänasele olukorrale leiavad nii juhendajad kui ka lauljad endas jõudu ja tahet ettevalmistuseks ning osalemiseks.

Juhend 2021