Uudised

Juba järgmisel pühapäeval kõlab Tamsalus suurejooneline poistelaul

Pühapäeval, 30. mail kell 16:00 saab alguse Eesti Meestelaulu Seltsi XII poiste-solistide võistulaulmine, mis sel korral toimub Tamsalu Kultuurimajas.
Osalemas on Eesti parimad noored lauljad vanuses kuni 5 aastased kuni 20 aastased noormehed. Võistu lauldakse 7 vanuserühmast, kellede seast selgitab žürii välja iga vanuserühma LAUREAADI.

Võistulaulmist on hindamas oma valdkonna professionaalne zürii koosseisus – helilooja ja koorijuht ANDRES LEMBA, Rahvusooper Estonia solist RAIKO RAALIK, helilooja, koori- ja orkestrijuht ja lauluõpetaja RIIVO JÕGI, koorijuht ja muusikapedagoog ELO ÜLEOJA ja laulja, The Voice of Finland 2021 semifinalist SIRET TUULA.

Oleme tänulikud, et tänases olukorras on meie suurüritus jõudnud finaalini ning seda tänu kõikide suurele tööle. Eesti Meestelaulu Selts tänab kõiki, üle Eesti võistulaulmise karusellis kaasateinud 460 noort lauljat ja juhendajat, kelle panus valdkonna arengusse on sõnaseletamatult suur. SÜDAMEST TULEVAD TÄNUD TEILE KÕIGILE!

Erilised tänud aga kuuluvad võistulaulmise korraldusmeeskonnale, kelleta ei ole võimalik antud ettevõtmist nii laiaulatuslikult ellu viia. Tänan kõikide maakondade eestvedajaid, kelle õlul seisis oma maakonna juhendajate motiveerimine, asjaajamine, projektide kirjutamine ja võistulaulmise eelvooru läbiviimine.
AITÄH- Hiiumaal LY MELDORF, Jõgevamaal PILLE TUTT, Järvamaal TIIU SCHÜTS, Lääne-Virumaal INGRID PÄRNAMÄE, Põlvamaal EDA HEINASTE, Pärnumaal MARIKA PÄRK ja EVELIN MEI, Raplamaal AGE REBEL ja PIIA PÕDER, Saaremaal VEIKKO LEHTO, Tartu maakond ja Tartu linn ASTRID HALLIK, Valgamaal IVI TIGANE, Viljandimaal ÜLLE ROOMETS ja Võrumaal JANE REILJAN ja ERJA AROP ning EMLS poistekooride sektsioon ja EDMAR TUUL.

Suured tänusõnad kuuluvad ka ürituse toetajatele, ilma kelleta on sellist ettevõtmist keeruline korraldada.
Eesti Meestelaulu Selts TÄNAB!
Haridus – ja Teadusministeerium ja meie koostööpartner Mart Laidmets – laureaatide auhinnad, 
Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital, Eesti Rahvakultuuri Keskus regionaalse kultuuritoetuse programm, Eesti Kooriühing, Tapa Vallavalitsus. Tapa Valla Kultuurikeskus, IS Music Team, Balbiino, Droon.ee, Eesti Politseimuuseum, Remondiekspert, Urmas Vahur, Enn Kunila, Art Flore
Koostööpartnerid: Rakvere Linnus ja Hawaii Express

EMLS XII poiste-solistide võistulaulmise LÕPPKONTSERT on jälgitav ülekandena aadressil www.emls.ee. Kontserdi pikku orienteeruvalt kolm ja pool tundi pikk. 
Lõppkontsert on TASUTA aga kohtade arv on piiratud ning kooskõlas kehtivate reeglitega. Palun jälgige reklaami ja teavet nii EMLS koduleheküljele kui ka sotsiaalmeedias.

KOHTUMISENI Tamsalu Kultuurimajas või üle veebi! 
Toredaid kontserdielamusi.