FACEBOOK Uudised

Eesti Meestelaulu Seltsi avalik konkurss Emadepäeva kontserdi kunstilise juhi ja lähteidee leidmiseks

Alates 1989 aastast taasalgatas Eesti Meestelaulu Selts emadepäeva traditsiooni, mille tähistamiseks korraldatakse igal aastal maikuu teisel pühapäeval pidulik kontsert. 2000 aastal liitusid ettevõtmisega ka Presidendi kantselei ja Eesti Naisliit, kes annab kontserdil üle Aasta ema tiiltli. Kontserdiga soovib selts hinnata emadepäeva olulisust, tõsta emadust omaette väärtuseks ning tänada emasid, vanaemasid laste kasvatamise eest. 

Konkursi eesmärgiks on leida ideid, mis annaksid pikaajalisele traditsioonile uue hingamise arvestades selle juures päeva pidulikkust, südamlikkust ja päevakajalisust. Kunstilise juhi kandidaat võib konkursil osaleda individuaalselt või koos meeskonnaga. Osalemise aluseks on kirjalikus vormis esitatud ideekavand, mis sisaldab ülevaadet kontserdi ülesehitusest, esinejate kooslusest ja repertuaari valiku koostamise põhimõtetest, soovitatav on tuua repertuaari näiteid.

Konkurss on avatud 14. septembrist kuni 14. oktoobrini 2020. a

Konkursi tulemusena avalikustab EMLS kunstilise idee võitja(d) hiljemalt 16. oktoobriks 2020. aastal Eesti Meestelaulu Sletsi kodulehel www.emls.ee  ja Eesti Kooriühingu kodulehel www.kooriyhing.ee

REGLEMENT EMADEPÄEV2021