Ajakava

VÕISTULAULMISE AJAKAVA (proovid ja esinemine)
11. aprill 2020.a Heino Elleri Muusikakoolis

AEG KOOR KATEGOORIA
  D ja C1 kategooria kooride proovid
08:50 Võru Muusikakooli poistekoor C1
08:57 Viljandi poistekoor C1
09:04 Rapla poistekoor C1
09:11 Tallinna Muusikakeskkooli poistekoor C1
09:18 Laulustuudio Do-Re-Mi ja Ridala kooli poistekoor  C1
09:25 Püha Miikaeli Poistekoori 2.-3. klassi ettevalmistuskoor C1
09:32 Tallinna Poistekoori ettevalmistuskoor Secundo  C1
09:39 Narva Muusikakooli poistekoor C1
09:46 Jüri Gümnaasiumi poistekoor D
09.53 Rahvusooper Estonia Poistekoori JUKUD   D
10:00 AVAMINE, Žürii tutvustamine, ajakava tutvustamine
D- JA C1 kategooria kooride konkurss
10:05 Rahvusooper Estonia Poistekoori JUKUD D
10:14 Jüri Gümnaasiumi poistekoori ettevalmistuskoor D
10:23 Laulustuudio Do-Re-Mi ja Ridala kooli poistekoor  C1
10:32 Võru Muusikakooli poistekoor C1
10:41 Viljandi poistekoor C1
10:50 Rapla poistekoor C1
10:59 Narva Muusikakooli poistekoor C1
11:08 Püha Miikaeli Poistekoori 2.-3. klassi ettevalmistuskoor C1
11:17 Tallinna Poistekoori ettevalmistuskoor Secundo C1
11:26 Tallinna Muusikakeskkooli poistekoor C1
     
  C2 kategooria kooride proovid (8 koori)
11:40 Jüri Gümnaasiumi poistekoor  
11:47 Saaremaa Ühisgümnaasiumi poistekoor KRATID  
11:54 Adagio (Lasnamäe Vene Gümnaasium)  
12:01 Tallinna Prantsuse Lütseumi poistekoor  
12:08 Tabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoor  
12:15 Vääna Mõisakooli poistekoor ”Faehna Mõisa Hääl”  
12:22 Rakvere Reaalgümnaasium  
12:29 Võru Kesklinna Kooli poistekoor  
D ja C1 kategooria kooride AUTASUSTAMINE
C2 kategooria kooride konkurss (8 koori)
12:40 Jüri Gümnaasiumi poistekoor  
12:49 Saaremaa Ühisgümnaasiumi poistekoor KRATID  
12:58 Adagio (Lasnamäe Vene Gümnaasium)  
13:07 Tallinna Prantsuse Lütseumi poistekoor  
13:16 Tabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoor  
13:25 Vääna Mõisakooli poistekoor ”Faehna Mõisa Hääl”  
13:34 Rakvere Reaalgümnaasium  
13:43 Võru Kesklinna Kooli poistekoor  
  C2 kategooria kooride proov (7 koori)
13:55 Tallinna Nõmme Põhikooli Poistekoor  
14:02 Paide Hammerbecki Põhikooli poistekoor  
14:09 Revalia poistekoor  
     
14:23 Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistekoor  
14:30 Otepää Gümnaasiumi poistekoor  
14:37 Abja Gümnaasiumi poistekoor  
     
  C2 kategooria kooride konkurss (7 koori)
14:50 Tallinna Nõmme Põhikooli Poistekoor  
14:59 Paide Hammerbecki Põhikooli poistekoor  
15:08 Revalia poistekoor  
15:17 Põltsamaa Ühisgümnaasiumi poistekoor  
15:26 Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistekoor  
15:35 Otepää Gümnaasiumi poistekoor  
15:44 Abja Gümnaasiumi poistekoor  
  B1 ja A kategooria kooride proovid
16:00 Miina Härma Gümnaasiumi poisteloor B1
16:07 Tartu Poistekoor A
16:14 Tartu Mart Reiniku Kooli poistekoor B1
16:21 Türi poistekoor B1
16:28 Pärnu Ülejõe põhikooli poistekoor B1
16:35 Keila Kooli poistekoor B1
16:42 Saue Poistekoor B1
16:49 Rahvusooper Estonia poistekoor A
16:56 EMLS üle-eestiline poistekoor KALEV A
     
B ja A kategooria kooride konkurss
17:05 Saue Poistekoor B1
17:17 Türi poistekoor B1
17:29 Pärnu Ülejõe põhikooli poistekoor B1
17:41 Keila Kooli poistekoor B1
17:53 Tartu Mart Reiniku Kooli poistekoor B1
18:05 Miina Härma Gümnaasiumi poistekoor B1
18:17 EMLS üle-eestiline poistekoor KALEV A
18:29 Tartu Poistekoor A
18:41 Rahvusooper Estonia poistekoor A
18:55   VAHEAEG  
     
19:30-19:40 ESINEJA- RO Estonia POK meesansambel  
19:40-20:00 AUTASUSTAMINE B, A ja C2 kategooria