Uudised

Aadu Luukase missioonipreemia 2013 sai Eesti Meestelaulu Selts

 

Mustpeade majas 4.detsembril toimunud pidulikul tseremoonial kuulutati Aadu Luukase missioonipreemia 2013 laureaadiks MTÜ Eesti Meestelaulu Seltsi, kes pälvis preemia väärtusega 32 000 eurot.

  „Tänu ja tunnustus saavutatu eest kuulub kõigile ligi 2800 seltsi liikmele, mees- ja poistekooride lauljaile ja dirigentidele ning ka nende perekondadele ja toetajatele,“ sõnas Eesti Meestelaulu Seltsi juhatuse esimees Arvi Karotam auhinda vastu võttes.

„Meie tegevuse eesmärgiks on Eesti mehe kasvatamine, kes oma käitumise ja õigete väärtushinnangutega on eeskujuks kogu rahvale, hoiab ja kaitseb oma kodu ning pereväärtusi. Selts on oma 25 tegevusaasta jooksul algatanud mitmeid traditsioone ja tegevusi, et meestelaul ning isamaalised aated püsima jääks. Teeb siirast rõõmu, et seltsi tegevus on nüüd sellisel moel tunnustamist leidnud.“

Aadu Luukase SA nõukogu esimehe Indrek Luukase sõnul oli nõukogu otsus valida võitjaks Eesti Meestelaulu Selts on kindlasti oluline tunnustus seltsi tööle ja tegevusele, kuid viitab ka valdkonnale, millest Eestis liiga vähe ja pealiskaudselt räägitakse – see on meeste ühistegevus, sotsiaalne kaasatus ja kultuurne vaba aja veetmine.”

http://tallinnatv.eu/index.php?id=11106