Žürii koosseis

Soma Szabó (UNGARI) on rahvusvaheliselt tunnustatud Liszti auhinna võitnud Nyíregyháza Cantemuse Kooriinstituudi dirigent, juhatades seal segakoori, noortekoori ja poistekoori. Samuti on ta Banchieri Lauljate kunstiline juht. Oma kollektiividega on ta saavutanud mitmeid esikohti ja Grand Prix’sid rahvusvahelistel konkurssidel (Gorizia, Tolosa, Budapest, Cantonigros). Ta õpetab Nyíregyháza Muusikakeskkoolis ja Nyíregyháza Ülikoolis pedagoogikateaduskonnas. Ta on ka Szabolcsi sümfooniaorkestri dirigent. Ta on nõutud žüriiliige rahvusvahelistel koorikonkurssidel, viib sageli läbi koorijuhtimise, Kodály metoodika ja ansamblilaulmise meistriklasse ning töötubasid nii Euroopas kui ka USAs, Jaapanis, Hong Kongis ja Taiwanis.

Tomas Ambrozaitis (LEEEDU) on õppinud Leedu Muusika- ja Teatriakadeemias 1996-2000, oma õpingud lõpetas ta Klaipeda Ülikooli kunstide teaduskonnas. Ta stažeeris Leipzigi Felix Mendelssohni nim Muusika- ja Teatriakadeemias Saksamaal. 2007. a lõpetas ta Leedu Muusika- ja Teatriakadeemias aspirantuuri.
Alates 2011. a on ta Šiauliai Riikliku Kammerkoori Polifonija dirigent, alates 2013. a Klaipeda poistekoori Gintarėlis kunstiline juht ning al 2016 Klaipeda Riikliku Muusikateatri peadirigent.

Maarja Soone (EESTI) töötab Vanalinna Hariduskolleegiumis koorijuhi, muusikaõpetaja ning koorijuhtimise eriala õpetajana. Ta juhatab Vanalinna Muusikamaja tütarlastekoori ning laste-ja mudilaskoori. Lisaks juhendab laste ja noorte soolo- ning ansamblilaulu. Alates 2003. a algusest töötab ta koormeistrina ka Rahvusooper Estonia Poistekooris.
Maarja Soone on koorijuht-mentor, auhinnatud kooriühingu muusikatoimkonna poolt aasta nooreks dirigendiks 2007 a. ja aasta dirigent-muusikaõpetajaks 2009.a.
Oma kooridega on Soone võitnud kõrget tunnustust Eestis ning rahvusvahelistel konkurssidel ja festivalidel Euroopas ja USA-s. On olnud laulupidudel lastekooride dirigent (2007, 2009, 2011, 2014), valikühendkooride dirigent (2009), valiknais- ja -lastekooride dirigent (2014) ning lastekooride liigijuht (2014, 2019). Eesti Koorijuhtide Liidu liige (2007).