Võistulaulmise finalistid

EMLS XI üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise finalistid:
kuni 5 aastased poisid:
ROBBEN SÕRMUS – Pärnu maakond/ Pärnu linn, juhendaja Jana Trink
JOONAS MIKK – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Mariliis Kreintaal
MAIT EDUARD SOONIK – Viljandi maakond/Viljandi linn, juhendaja Hedi-Kai Pai
OSKAR KOORT – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Triin Arak
6-7 aastased eelkooliealised poisid:
JOEL ANTSAAR – Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Siret Liiv
MIHHAIL SORGIN – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Olga Carjova
OLIVER KÕVASK – Valga maakond, Tõrva linn, juhendaja Novella Hanson
ATS ESKOR – Tartu maakond/ Tartu linn, juhendaja Triin Arak
7-9 aastased kooliealised poisid:
LEV VASSILJE – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Ly Tammerik
ALFONS VÄLJAMÄE – Harju maakond, juhendaja Jaanika Kuusik
GREGOR SCHWEIGERT – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Jaanika Kuusik
LUCAS CHRISTOPHER VAREMA – Harjumaa/Tallinna linn, juhendaja Zoja Hertz
ALFRED VÜRST – Põlva maakond/Räpina, juhendaja Margot Suur
MAGNUS LÕHMUS – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Tiia Puhvel
10-11 aastased poisid:
MARTEN THOMAS TÕNISTE – Harju maakond/Viimsi vald, juhendaja Kati Põder
ROBERT SALUM – Harju maakond/ Tallinna linn, juhendaja Mariliis Kreintaal
OLIVER KEEL – Võru maakond/Võru linn, juhendaja Maire Nirk
MAIRO LIBBA – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Külliki Levin
ARTJOM SMIRNOV – Ida-Viru maakond/Kohtla-Järve linn, juhendaja Rena Bõkova
12-aastased ja vanemad poisid kuni häälemurdeni:
OLIVER LEPPIK – Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Helle Rand
PAUL MIHKEL MAASALU – Rapla maakond/Kohila vald, juhendaja Merit Männiste
KARL-VAHUR VINGISAAR – Viljandi maakond/Viljandi linn, juhendaja Maarika Reimand
HENRI SOIDLA – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Ingrid Otti
kuni 16- aastased häälemurde läbiteinud noormehed:
OLIVER VEIMER- Järva maakond/Türi vald, juhendaja Kaarel Orumägi
SILVER PIIROJA – Harjumaa/ Anija vald, juhendaja Triin Ella
MIKK KAASIK – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Ingrid Otti
HANS MARKUS DANILAS – Valga maakond/Otepää, juhendaja Novella Hanson
PAUL-BRYAN TANILSOO – Tartu maakond, juhendaja Ursel Oja
17-20 aastased noormehed:
MARKUS LEHTSALU – Harju maakond/Saue vald
TÕNIS SARAP – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Triin Ella
STEN-ERIK LIIV – Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Laine Lehto
JAN-MATTIAS KOTTISE – Põlva maakond/Põlva linn, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi
ALGER AHUNA – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Tiia Puhvel