Selgunud on üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise finalistid

Eesti Meestelaulu Seltsi poiste-solistide võistulaulmine on tänaseks jõudnud lõpusirgele, mis kulmineerub 5. mail Eesti Rahvusraamatukogus toimuva EMLS XI üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise lõppkontserdiga. Lõppkontserdil astuvad finalistid üles koos noorteorkestriga VENTUM, dirigent Edmar Tuul.

Võistulaulmise karusell sai alguse juba jaanuarist maakondlike eelvoorudega, kus osales kokku 553 laulupoissi ja noormeest.  Tänan kõiki maakondade eestvedajaid, kes olid valmis olema Eesti Meestelaulu Seltsi headeks koostööpartneriteks ning aitama kaasa meie suurettevõtmise õnnestumisele. 

Maakondlikele võistulaulmistele järgnesid kaks piirkondlikku vooru, Põhja- Eesti ja Lõuna- Eesti võistulaulmine, mis toimusid 16.-17. märtsil Tallinna Nõmme Majas ja 23.-24. märtsil Heino Elleri nimelises Muusikakoolis. Kokku osales piirkondlikel laulmistel 230 poissi ja noormeest.

Eesti Meestelaulu Selts tänab kõiki juhendajaid tublide laulupoiste eest ning soovib jätkuvat laulurõõmu. Vaatamata sellele, et lõppvõistlusele said edasipääsu vaid 32 lauljat, võime öelda, et kõik toimunud võistulaulmised olid imelised kontserdid, mida nautisid nii osalejad, korraldajad kui ka žürii. 
Oleme tänulikud, et poistelaul elab ja kõlab võimsalt. 

EMLS XI üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise finalistid:
kuni 5 aastased poisid:
ROBBEN SÕRMUS – Pärnu maakond/ Pärnu linn,  juhendaja Jana Trink 
JOONAS MIKK  – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Mariliis Kreintaal
MAIT EDUARD SOONIK – Viljandi maakond/Viljandi linn, juhendaja Hedi-Kai Pai
OSKAR KOORT – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Triin Arak
6-7 aastased eelkooliealised poisid: 
JOEL ANTSAAR – Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Siret Liiv
MIHHAIL SORGIN – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Olga Carjova
OLIVER KÕVASK – Valga maakond, Tõrva linn, juhendaja Novella Hanson
ATS ESKOR – Tartu maakond/ Tartu linn, juhendaja  Triin Arak
7-9 aastased kooliealised poisid:  
LEV VASSILJE –  Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Ly Tammerik
ALFONS VÄLJAMÄE – Harju maakond, juhendaja Jaanika Kuusik
GREGOR SCHWEIGERT – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Jaanika Kuusik
LUCAS CHRISTOPHER VAREMA – Harjumaa/Tallinna linn, juhendaja Zoja Hertz
ALFRED VÜRST – Põlva maakond/Räpina, juhendaja Margot Suur
MAGNUS LÕHMUS – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Tiia Puhvel
10-11 aastased poisid: 
MARTEN THOMAS TÕNISTE – Harju maakond/Viimsi vald, juhendaja Kati Põder
ROBERT SALUM –  Harju maakond/ Tallinna linn, juhendaja Mariliis Kreintaal
OLIVER KEEL – Võru maakond/Võru linn, juhendaja Maire Nirk
MAIRO LIBBA – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Külliki Levin
ARTJOM SMIRNOV – Ida-Viru maakond/Kohtla-Järve linn, juhendaja Rena Bõkova
12-aastased ja vanemad poisid kuni häälemurdeni:
OLIVER LEPPIK – Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Helle Rand
PAUL MIHKEL MAASALU –  Rapla maakond/Kohila vald, juhendaja Merit Männiste
KARL-VAHUR VINGISAAR – Viljandi maakond/Viljandi linn, juhendaja Maarika Reimand
HENRI SOIDLA – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Ingrid Otti
kuni 16- aastased häälemurde läbiteinud noormehed: 
OLIVER VEIMER- Järva maakond/Türi vald, juhendaja Kaarel Orumägi
SILVER PIIROJA – Harjumaa/ Anija vald, juhendaja Triin Ella
MIKK KAASIK – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Ingrid Otti
HANS MARKUS DANILAS – Valga maakond/Otepää, juhendaja Novella Hanson
PAUL-BRYAN TANILSOO  – Tartu maakond, juhendaja Ursel Oja
17-20 aastased noormehed:
MARKUS LEHTSALU – Harju maakond/Saue vald 
TÕNIS SARAP – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Triin Ella
STEN-ERIK LIIV – Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Laine Lehto
JAN-MATTIAS KOTTISE – Põlva maakond/Põlva linn, juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi
ALGER AHUNA – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Tiia Puhvel

EMLSXI üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise piirkondlike voorude eripreemiad:
kuni 5-aastase poisid:
KLAUS NELLIS -Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Siret Liiv
6-7 aastased eelkooliealised poisid: 
KARL JOOSEP INNO –  Hiiu maakond/Kärdla linn, juhendaja Rita Lepland
7-9 aastased kooliealised poisid:
KASPAR TARASOV – Järva maakond/Järva vald, juhendaja Kaja Kraav
MARVIN MAHLA – Põlva maakond/Põlva linn, juhendaja Eda Heinaste
TOBIAS ROSENTAU – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Airi Liiva
10-11 aastased poisid: 
ROBIN MITTENBRITT – Pärnu maakond/Pärnu linn, juhendaja Aita Kaaver
DAVIER ANIS – Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Kairit Sepp
ROBIN METSIS – Harju maakond/Kose vald, juhendaja Anne Kruuse
ROBIN PÄHKLAMÄE – Valga maakond/Tõrva linn, juhendaja Novella Hanson
12-aastased ja vanemad poisid kuni häälemurdeni: 
EGERT NINEP – Järva maakond/Paide linn, juhendaja Malle Nööp
CHRYSTIAN MAIROLD SAARSE – Järva maakond/Türi vald, juhendaja Tiiu Schüts
CEDRIK SEBASTIEN MÄEVÄLI – Harju maakond/Tallinna linn, juhendaja Kaja Post
TAAVI REIMANN – Viljandi maakond/Viljandi linn, juhendaja Maarika Reimand
HUGO MATTHIAS KRISTJOHANN – Viljandi maakond/Viljandi linn, juhendaja Novella Hanson
kuni 16-aastased häälemurde läbiteinud noormehed:
MATTIAS METSALU – Järva maakond/Türi vald, juhendaja Tiiu Schüts
KASPER KOIDUSTE – Lääne maakond, juhendaja Karin Lükk-Raudsepp
KEIJO-JOHANN NORDEN – Harjumaa/Anija vald, juhendaja Heli Karu
SANDER PÄRN – Tartu maakond/Tartu linn, juhendajaTiia Puhvel
JOOSEP VALL – Tartu maakond/Tartu linn, juhendaja Vesta Voltein
17-20 aastased noormehed:
HANS HEIKI METSAMAA – Saare maakond/Kuressaare linn, juhendaja Pilvi Karu
KERT MARKUS VALDEK – Rapla maakond/Rapla linn, juhendaja Thea Paluoja
ALO BENNO – Saare maakond/Kuressaare vald, juhendaja Laine Lehto
EGNAR HERNITS – Valga maakond/Tõrva, juhendaja Novella Hanson
JARNIS LEENURM – Viljandi maakond/Viljandi linn, juhendaja Maarika Reimand

 

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.