Laulupäeval osalejad

Poistekoorid

Koori nimiDirigentKontakt
Antsa Gümnaasiumi poistekoorDirigent Tiit Raud
Dirigent Eda Hirson
traud18@hot.ee
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi poistekoorDirigent Sirje Veermesirje@akg.vil.ee
Elva Gümnaasiumi poistekoorDirigent Meelis Roosaar
Dirigent Merike Allik
Elva Noorte MeeskoorDirigent Anne Raudsaaranne.raudsaar@mail.ee
EMLS üle-eestiline poistekoor KALEVDirigent Indrek Vijard
Dirigent Kuldar Schüts
Kontakt Varje Vürst
direktor@nmkool.ee

kuldarkuldar@gmail.com

varje.vyrst@kooriyhing.ee
Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistekoorDirigent Ly Tammerikly.tammerik@gag.ee
Jõhvi Põhikooli poistekoorDirigent Küllike Šapovalovsapovalov@johvig.edu.ee
Jüri Gümnaasiumi poistekoorDirigent Pille Pedakpille.pedak@jyri.edu.ee
Kalamaja Põhikooli poistekoorDirigent Triin Läänetriin.laane@kalamajakool.ee
Koeru Keskkooli poistekoorDirigent Aino Linnasaino@koeru.edu.ee
Kose Gümnaasiumi poistekoorDirigent Heli Sepp
Dirigent Anneli Veinberg
heli.sepp@mail.ee
Kuusalu keskkooli poistekoorDirigent Taavi Eskotaaviesko@gmail.com
Kõrveküla Põhikooli poistekoorDirigent Tiina Kivastiktiina.kivastik@mail.ee
Miina Härma Gümnaasiumi poiste segakoorDirigent Kadri Leppoja Dirigent Markus Leppojaleppojakadri@gmail.com
Narva Koorikooli poistekoorDirigent Svetlana Gorjušina
Dirigent Mihhail Gorjušin
sgorjushina@mail.ru
Nõo Põhikooli poistekoorDirigent Anne Kasesalu-Roopsakasesalu@gmail.com
Paide Hammerbecki Põhikooli poistekoorDirigent Malle Nööpmalle.noop@paidehpk.edu.ee
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi poistekoorDirigent Meeli Nõmme
Abidirigent Tuuli Jukk
meeli.nomme@poltsamaa.ee
Pärnu Kuninga Tänava poistekoorDirigent Reet Jürimareetjurima@gmail.com
Pärnu Kunstide Maja poistekoorDirigent Marika Pärk Dirigent Evelin Meimarika.park@concert.ee

evelin.mei.001@gmail.com
Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoorDirigent Maimu Muttik
Dirigent Reine Niin
maimu@ylejoe.parnu.ee

reine@ylejoe.parnu.ee
Püha Miikaeli poistekoori 2.-3. klassi ettevalmistuskoorDirigent Jana Perens
Dirigent Imbi Laas
janaperens@gmail.com


imbi@colleduc.ee
Rahvusooper Estonia poistekoor JUHANIDDirigent Jaanika Kuusik
Dirigent Maret Alango
Kontakt Tiina Leedu
jaanikakuusik@gmail.com

maret.alango@gmail.com

tiina.leedu@err.ee
Rahvusooper Estonia poistekoor ja noormeestekoorDirigent Hirvo Surva
Dirigent Mariliis Kreintaal
Dirigent Andres Lemba
Kontakt Tiina Leedu
surva.hirvo@gmail.com


mkreintaal@gmail.com

andreslemba@gmail.com

tiina.leedu@err.ee
Rakvere Reaalgümnaasiumi poistekoorDirigent Elo Üleojaforselelo@gmail.com
Rapla poistekoorDirigent Thea Paluoja62thema@gmail.com
Revalia poistekoorDirigent Tanel Nurk
Dirigent Alla Eenma
tanelnurk@gmail.com

huvijuht@westholm.ee
Saaremaa poistekoorDirigent Veikko Lehto Dirigent Tiina Okslehto@oesel.edu.ee
Saaremaa Ühisgümnaasimi poistekoor KRATIDDirigent Mari Ausmees
Dirigent Riina Laanes
mari.ausmees57@gmail.com

riina.laanes@syg.edu.ee
Saue Noorte Meeste KoorDirigent Elviira Alamaa Dirigent Ulvi kanterealamaa@gmail.com
Tabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoorDirigent Elen Ilveselenilvesster@gmail.com
Tallinna Inglise Kolledži poitsekoorDirigent Edgar RoditšenkoEdgar.roditsenko@tik.edu.ee
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi poistekoorDirigent Merle Adelmanadelman.merle@gmail.com
Tallinna Muusikakeskkooli poistekoorDirigent Janne Fridolin
Hääleseade Triin Ella
fridolin.janne@gmail.com
Tallinna PoistekoorDirigent Lydia Rahula
Dirigent Tomi Rahula
Dirigent Kuno Kerge
lydiarahula@gmail.com


kunokerge@gmail.com
Tallinna Poistekoori õppekoor SecundoDirigent Kärolin Orav
Dirigent Triin Lääne
karolin.orav@gmail.com

triin.laane@kalamajakool.ee
Tartu Mart Reiniku poistekoorDirigent Imbi Pärtelpoeg
Dirigent Mari Soone
imbi.partelpoeg@gmail.com

marisoone@gmail.com
Tartu PoistekoorDirigent Undel Kokk
Dirigent Annelii Traks
undel@karlova.tartu.ee

anka@karlova.tartu.ee
Tartu Variku Kooli poistekoor Dirigent Kadri Karjuskadri.karjus@gmail.com
Tartu Veeriku Kooli poistekoorDirigent Astra Volkov
Dirigent Mare Vakker
astra.volkov@gmail.com
Türi poistekoorDirigent Ulvi Tamm dirigent Ryosuke Kurahashiulvi.tamm@gmail.com
Viljandi Jakobsoni Kooli poistekoor MULGI-JÕMMIDDirigent Kristi Vastissonkristi.vastisson@vjk.vil.ee
Viljandi Kesklinna Kooli poistekoorDirigent Esta Kivisildestakvsid06@gmail.com
Viljandi poistekoorDirigent Riina Trumm Dirigent Signe Ristisaartrumm.riina@gmail.com
Virumaa poistekoorDirigent Kuno Kerge
Dirigent Leiu Tõnissaar
Kontakt Ello Odraks
kunokerge@hotmail.com

leiu.tonissaar@gmail.com

ello.odraks@gmail.com
Virumaa poistesegakoorDirigent Kuno Kerge
Dirigent Elene Altmäe
Kontakt Ello Odraks
kunokerge@hotmail.com

elene.altmae@mail.ee

ello.odraks@gmail.com
Virumaa Noorte MeeskoorDirigent Elene Altmäeelene.altmäe@mail.ee
Võru Kesklinna Kooli poistekoorDirigent Signe Rõõmussiisikesekene@gmail.com
Võru Kreutzwaldi Kooli poistekoorDirigent Jane Reiljan
Dirigent Erja Arop
jane.reiljan7@gmail.com

erja.arop@vkrk.edu.ee
Vändra Gümnaasiumi poistekoorDirigent Liivi Lumijõeliivilumijoe@hot.ee
Ülenurme Gümnaasiumi poistekoorDirigent Britt Laats
britt@yle.edu.ee

Noormeestekoorid

Koori nimiDirigent
Eesti Üliõpilaste Seltsi meeskoorKuno Kerge
Elva Noorte MeeskoorAnne Raudsaar
Harju-Jaani Noorte MeeskoorHeli Karu
Virumaa Noorte MeeskoorElena Altmäe
Tallinna Poistekoori noormeestekoorLydia Rahula, Tomi Rahula, Kuno Kerge

Meeskoorid

Koori nimi
Dirigent
Akadeemiline Meeste LauluseltsLaine Randjärv
Avinurme meeskoorUrve Tooming
Eesti Metsatöötajate meeskoor FORESTALIAAlo Ritsing, Kuno Kerge
Eesti Sõjameeste Pärnu Ühenduse meeskoorHelle Kullamaa
Eesti Teaduste Akadeemia MeeskoorAndrus Siimon
Eesti Õpetajate MeeskoorKadi Uibo
Elva MeeskoorMeelis Roosaar
Eesti Meestelaulu Seltsi Tallinna MeeskoorJüri Rent
Eesti Meestelaulu Seltsi Tartu MeeskoorMade Ritsing
Eeesti Maaülikooli Meeskoor GAUDEAMUSLauri Breede
HaaslavaMeeskoorKalev Lindal
Inseneride MeeskoorKuldar Schüts
Jõgeva meeskoor MehisMerike Katt
Korporatsioon ROTALIA meeskoorRoland Viilukas, Mariliis Kreintaal, Lauri Breede
Kuusalu MeeskoorEne Järvik
Lihula MeeskoorAndreas Rahuvarm, Pille Saatmäe
Meeskoor KAEVURKa Bo Chan
Meeskoor RAKVEREJaanus Nurmoja, Ahti Bachblum
Meeskoor RUNOMarko Pruul
Meeskoor SAKALAKadi Ritsing
Paide MeeskoorMalle Nööp
Pärnu Mihkel Lüdigi nimline MeeskoorEvelin Mei
Saaremaa Meeskoor SÜMEster Soe, Mari Ausmees
Tallinna Ülikooli MeeskoorJüri Rent, Indrek Vijard
Tartu Akadeemiline MeeskoorKuno Kerge
Tartu meeskoor Akadeemiline EmajõgiKarin Raamat
TMS Türnpu MeeskoorEne Kangron