Laulupäeval osalejad

Poistekoorid

Koori nimiDirigent
Alavere Põhikooli Poistekoor Heli Karu
Antsa Gümnaasiumi poistekoorTiit Raud, Eda Hirson
Üle-eestiline poistekoor KALEVIndrek Vijard, Kuldar Schüts
Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistekoorLy Tammeriik
Jõhvi Põhikooli poistekoorKüllike Šapovalov
Jüri Gümnaasiumi poistekoorPille Pedak
Kalamaja Põhikooli poistekoorTriin Lääne
Koeru Keskkooli poistekoorAino Linnas
Kose Gümnaasiumi poistekoorHeli Sepp, Anneli Veinberg
Kuusalu keskkooli poistekoorTaavi Esko
Kärla Põhikooli poistekoorMarika Aarnis
Miina Härma Gümnaasiumi poiste segakoorKadri Leppoja, Markus Leppoja
Narva Koorikooli poistekoorSvetlana Gorjušina
Nõo Põhikooli poistekoorAnne Kasesalu-Roops
Paide Gümnaasiumi poistekoorMalle Nööp
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi poistekoorMeeli Nõmme
Pärnu Kunstide Maja poistekoorMarika Pärk, Evelin Mei
Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoorMaimu Muttik
Püha Miikaeli poistekoorKadri Hunt, Karin Veissmann
Püha Miikaeli poistekoori 2.-3. klassi ettevalmistuskoorJana Perens, Imbi Laas
Raasiku Põhikooli poistekoorHeli Karu
Rahvusooper Estonia poistekoor JUHANIDJaanika Kuusik, Maret Alango
Rakvere Reaalgümnaasiumi poistekoorElo Üleoja
Rapla poistekoorThea Paluoja
Revalia poistekoorTanel Nurk
Saaremaa poistekoorVeikko Lehto, Tiina Oks
Saaremaa Ühisgümnaasimi poistekoor KRATIDMari Ausmees, Riina Laanes
Saue PoistekoorElviira Alamaa, Ulvi kanter
Sillamäe Eesti Gümnaasiumi poistekoorJuulia Mets
Sillamäe Muusikakooli poistekoorSvetlana Gorjušina, Julia Mets
Tabasalu Ühisgümnaasiumi poistekoorElen Ilves
Tallinna Muusikakeskkooli poistekoorJanne Fridolin
Tallinna Nõmme Põhikooli poistekoorKadi Uibo
Tallinna PoistekoorLydia Rahula, Tomi Rahula, Kuno Kerge
Tartu Kivilinna Kooli poistekoorInga Sermat
Tartu Mart Reiniku poistekoorImbi Pärtelpoeg
Tartu PoistekoorUndel Kokk, Annelii Traks
Tartu Variku Kooli poistekoor Kadri Karjus
Türi poistekoorUlvi Tamm, Ryosuke Kurahashi
Valjala Põhikkooli poistekoorHelen Aasmaa
Viljandi Jakobsoni Kooli poistekoor MULGI-JÕMMIDKristi Vastisson
Viljandi Kesklinna Kooli poistekoorEsta Kivisild
Viljandi poistekoorRiina Trumm, Signe Ristisaar
Virumaa poistekoorKuno Kerge, Leiu Tõnissaar
Võru Kesklinna Kooli poistekoorSigne Rõõmus
Võru Kreutzwaldi Kooli poistekoorJane Reiljan, Erja Arop
Vändra Gümnaasiumi poistekoorLiivi Lumijõe

Noormeestekoorid

Koori nimiDirigent
Eesti Üliõpilaste Seltsi meeskoorKuno Kerge
Elva Noorte MeeskoorAnne Raudsaar
Harju-Jaani Noorte MeeskoorHeli Karu
Virumaa Noorte MeeskoorElena Altmäe
Tallinna Poistekoori noormeestekoorLydia Rahula, Tomi Rahula, Kuno Kerge

Meeskoorid

Koori nimi
Dirigent
Akadeemiline Meeste LauluseltsLaine Randjärv
Avinurme meeskoorUrve Tooming
Eesti Metsatöötajate meeskoor FORESTALIAAlo Ritsing, Kuno Kerge
Eesti Sõjameeste Pärnu Ühenduse meeskoorHelle Kullamaa
Eesti Teaduste Akadeemia MeeskoorAndrus Siimon
Eesti Õpetajate MeeskoorKadi Uibo
Elva MeeskoorMeelis Roosaar
Eesti Meestelaulu Seltsi Tallinna MeeskoorJüri Rent
Eesti Meestelaulu Seltsi Tartu MeeskoorMade Ritsing
Eeesti Maaülikooli Meeskoor GAUDEAMUSLauri Breede
HaaslavaMeeskoorKalev Lindal
Inseneride MeeskoorKuldar Schüts
Jõgeva meeskoor MehisMerike Katt
Korporatsioon ROTALIA meeskoorRoland Viilukas, Mariliis Kreintaal, Lauri Breede
Kuusalu MeeskoorEne Järvik
Lihula MeeskoorAndreas Rahuvarm, Pille Saatmäe
Meeskoor KAEVURKa Bo Chan
Meeskoor RAKVEREJaanus Nurmoja, Ahti Bachblum
Meeskoor RUNOMarko Pruul
Meeskoor SAKALAKadi Ritsing
Paide MeeskoorMalle Nööp
Pärnu Mihkel Lüdigi nimline MeeskoorEvelin Mei
Saaremaa Meeskoor SÜMEster Soe, Mari Ausmees
Tallinna Ülikooli MeeskoorJüri Rent, Indrek Vijard
Tartu Akadeemiline MeeskoorKuno Kerge
Tartu meeskoor Akadeemiline EmajõgiKarin Raamat
TMS Türnpu MeeskoorEne Kangron