Dirigendid

Indrek Vijard
on sündinud 27. septembril 1965. aastal Tallinnas. Lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli klaveri ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi 1990.a. koorijuhtimise erialal prof. Kuno arengu klassis. Töötanud koormeistrina Eesti Poistekooris 1983-1997, juhatanud meeskoore Restauraator ja Forte, osalenud Rahvusmeeskoori ja kammerkooride Arsis ning Dextera töös.
Käesoleval ajal töötab dirigendina Järvamaa poistekooris, EMLS-i üle-eestilises poistekooris Kalev, Tallinna Pedagoogikaülikooli meeskooris ja Nõmme Muusikakooli noortekooris. 1995.aastast Nõmme Muusikakooli direktor. Olnud laulupidude dirigent 1993.aastast. On EMLS-i muusikatoimkonna esimees.

Kuldar Schüts 
on sündinud 1. aprillil 1987. aastal. Lõpetanud Türi Muusikakooli klarneti erialal ning õpib hetkel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia IV kursusel koorijuhtimist prof. Ants Üleoja käe all. Ta on laulnud mitmetes koorides ja vokaalansamblites ning on osalenud erinevates projektides. Kooli kõrval asus noor dirigent ka „kätt proovima“ ning on nüüdseks Inseneride Meeskoori, EMLS-i üle-eestilise poistekoori Kalev ja segakoori Suisapäisa dirigent ning vanamuusika ansambli Lumen Cantus juhendaja. Kuldar pälvis 2008. aastal Gustav Ernesaksa nimelise õppestipendiumi ning 2009. aastal „Tallinn 2009” konkursil noore dirigendi eripreemia. Kuldar juhatab ka oma ema kõrval Türi kammerkoori ning 2010.a. sügisest Virumaa Poistekoori.

Hirvo Surva 
on sündinud 2. juulil 1963. Kooliteed alustas Kohtla-Järvel. Koorijuhtimise erialal lõpetas 1982.a. G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli Silvia Melliku ja 1990.a. Tallinna Riikliku Konservatooriumi professor Ants Üleoja klassi. Olnud Eesti Rahvusmeeskoori, Teaduste Akadeemia Meeskoori, Revalia poistekoori dirigent. 1990.a. võitis vabariikliku noorte koorijuhtide konkursi. Praegusel ajal on Rahvusooper Estonia poistekoori, Virumaa poistekoori, Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestilise poistekoori Kalev ning Revalia Kammermeeskoori peadirigent. Eeltoodule lisandub veel vokaalansambel Duubel 7.
Oma kooridega on Hirvo Surva saavutanud kõrgeid kohti rahvusvahelistel koorikonkurssidel. Rahvusvahelisel koorifestivalil “Tallinn 2001” omistati talle parima dirigendi eripreemia.
Hirvo Surva on “2003 aasta dirigent”. Alates 1993.a. tegutsenud aktiivselt üle-eestiliste laulupidude dirigendina ja oli VIII ja IX noorte laulupidude kunstiline juht.
Hirvo Surva on Eesti Meestelaulu Seltsi juhatuse liige ja poistekooride sektsiooni esimees. Alates 2002.a. juhib esimehena Eesti Koorijuhtide Liidu tegevust.

Varje Vürst 
on sündinud 20.veebruaril 1963. aastal. Lõpetas Tallinna Pedakoogikakooli muusikaosakonna ja E.Vilde nim. Pedakoogilise Instituudi kultuuriteaduskonna koorijuhtimise eriala. Aastast 1986 Paides, jaanuar 1989 – 2000 Paide Meeskoori dirigent ,1997 a. sügisest Järvamaa Poistekoori teine dirigent ja EMLS-i poistekoori koormeister. Aastast 2001 Eesti Kooriühingu koolikooride konsultant.

Anu Ott 
on sündinud 4.aprillil 1970. aastal.Lõpetas G.Otsa nim. Muusikakooli 1992.a. koorijuhtimise erialal E.Oja dirigeerimisklassis ja Eesti Muusikaakadeemia 1996.a. koorijuhtimise erialal prof. Ene Üleoja dirigeerimisklassis. Olnud segakoor Laulik ja Teaduste Akadeemia Naiskoori abidirigent.Aastast 2000 Audentese Erakooli muusikaõpetaja.1997.a. sügisest EMLS-i poistekoori koormeister.

Riina Joller 
on sündinud 10.jaanuaril 1966.a. Lõpetas Tallinna Muusikakeskkooli 1984.a. ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi 1989.a. professor Laine Metsa klaveriklassis ja 1999.a. kammeransambli erialal magistrantuuri. Töötab Tallinna Muusikakeskkoolis kontsertmeistrina ja kammeransambli õpetajana. EMLS poistekoori kontsertmeister koori algusaastatest.