Päev täis suurepärast poistelaulu

Eile, 3. märtsil toimus Tallinna Nõmme Majas Eesti Meestelaulu Seltsi XI üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise Tallinna ja Harjumaa eelvoor, kus osalesid 61 poissi  alates 3 eluaastast kuni 20 aastaste noormeesteni.

Pühapäev täis muusikat, mida oli igas žanris, kulges rõõmsalt ja pingevabalt, mis andis hea tunde nii osalejatele, kuulajatele ning kindlasti ka korraldajatele. Eesti Meestelaulu Selts tänab kõiki lauljaid, juhendajaid, kontsertmeistreid ning ka kõiki peresid, tänu kellele sai suurepärane lauluvõistlus toimuma. 

Tallinna ja Harjumaa võistulaulmist hindas kolmeliikmeline žürii koosseisus Maarja Soone (koorijuht-mentor), Arete Kerge (sopran http://aretekerge.com/et) ja Toomas Voll (helilooja, vokaalpedagoog, koorijuht). 

Tallinna ja Harjumaalt said edasipääsu piirkondlikule võistulaulmisele 36 lauljat 7 vanusegrupis.
Tulemused:
kuni 5-aastased poisid
I koht JOONAS MIKK, juhendaja Mariliis Kreintaal ja Angeelika Mikk
6-7 aastased eelkooliealised posisid
I koht TRISTAN RAIDMA, juhendaja Mariliis Kreintaal ja Kristi Raidma
I koht MIHHAIL SORGIN, juhendaja Olga Carjova
II koht TRISTAN ILVES
II koht ARTUR NIKOLAJEV, juhendaja Olga Carjova
III koht HENRI ANDER LILLEPEA, juhendaja Heli Karu
III koht RASMUS KALLAS, juhendaja Mariliis Kreintaal
7-9 aastased kooliealised poisid
I koht MIKO SARV, juhendaja Jaanika Kuusik
I koht ALFONS VÄLJAMÄE, juhendaja Jaanika Kuusik
I koht LUCAS CHRISTOPHER VAREMA, juhendaja Zoja Hertz
II koht MIHKEL KOOL, juhendaja Liivi Lumijõe
II koht LEV VASSILJEV, juhendaja Ly Tammerik
III koht DANVER LEPIK, juhendaja Liivi Lumijõe
III koht GREGOR SCHWEIGERT, juhendaja Jaanika Kuusik
4. koht KRITEN NORDEN, juhendaja Heli Karu
10-11 aastased poisid
I koht RAIMOND VEIPER, juhendaja Maris Aljaste
I koht ROBERT SALUM, juhendaja Mariliis Kreintaal
II koht MARTEN THOMAS TÕNISTE, juhendaja Kati Põder
II koht ARON JAMES HENRIKUS SAGE, juhendaja Maret Alango
III koht ROBIN METSIS, juhendaja Anne Kruuse
III koht KASPAR LUNT, juhendaja Edgar Roditsenko
4. koht JAN RASMUS MÄNDMETS, juhendaja Liivi Lumijõe
12-aastased ja vanemad poisid kuni häälemurdeni
I koht OSKAR KIILBERG, juhendajaTriin Ella
I koht MARKUS JOHANNES KROON, juhendaja Elina Kaasik
II koht CEDRIK SEBASTIAN MÄEVÄLI, juhendaja Kaja Post
III koht ANDERS MAANIIT, juhendaja Piret Puusta
III koht KARL AUGUST VAHUR, juhendaja Tanel Nurk
III koht SILVER ROBIN MARIMÄE, juhendaja Kaja Post
kuni 16-aastased häälemurde läbiteinud noormehed
I koht SILVER PIIROJA, juhendaja Triin Ella
II koht HARDI ORAS, juhendaja Heli Karu
II koht JONATHAN Erwin COHEN
III koht KEIJO-JOHANN NORDEN, juhendaja Heli Karu
17-20 aastased noormehed
I koht MARKUS LEHTSALU
I koht TÕNIS SARAP, juhendaja Triin Ella
II koht ALAN SAKSON, juhendaja Triin Ella
III koht ADREAS KALVET, juhendaja Andrus Kalvet
III koht ROBI PINTA, juhendaja Sirje Vasmann-Perend

 

 

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.