Poistekoorid

Antsla Gümnaasiumi poistekoor Dirigent
Tiit Raud 
traud18@hot.ee
Dirigent  
Eda Hirson
eda.hirson@gmail.com
August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi Poistekoor Dirigent
Sirje Veerme 
sirje@akg.vil.ee
Elva Gümnaasiumi poistekoor Dirigent  
Merike Allik 
merike@elvag.edu.ee
Dirigent  
Meelis Roosaar                
meelisrs@elvag.edu.ee
Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistekoor Dirigent  
Ly Tammerik
ly.tammerik@gag.ee
Jõhvi Gümnaasiumi poistekoor „Jõhvikas“ Dirigent  
Küllike Šapovalov
Jüri Gümnaasiumi poistekoor Dirigent  
Pille Pedak
canto@hot.ee
Koeru Keskkooli poistekoor Dirigent  
Aino Linnas
kool@koeru.ee
Kohila Gümnaasiumi poistekoor Dirigent  
Aime Mäesalu 
aime.maesalu@kohila.edu.ee
Dirigent
Kadri Vilsoo
kadri.vilsoo@kohila.edu.ee
Kose Gümnaasiumi poistekoor Dirigent
Heli Sepp
heli.sepp@mail.ee
Dirigent
Anne Kruuse
anne.kruuse@hotmail.com
Kõrveküla Põhikooli poistekoor Dirigent  
Tiina Kivastik
tiina.kivastik@mail.ee
Miina Härma Gümnaasiumi poistekoor Dirigent 
Kadri Leppoja
kadri.leppoja@tartunoortekoor.ee
Narva Koorikooli poistekoor Dirigent 
Mihhail Gorjušin
mgorjushin@hot.ee
Dirigent  
Svetlana Gorjušina
Nõo Põhikooli poistekoor Dirigent
Imbi Pärtelpoeg
imbi.partelpoeg@noopk.ee
Dirigent 
Heli Leedjärv
heli.leedjarv@noopk.ee
Otepää Gümnaasiumi poistekoor Dirigent
Eve Eljand
eve.eljand@mail.ee
Paide Gümnaasiumi poistekoor Dirigent  
Malle Nööp
mallen@hot.ee
Põltsamaa Ühisgümnaasiumi poistekoor Dirigent
Meeli Nõmme
meeli@poltsamaa.edu.ee
Põlvamaa   Poistekoor Dirigent
Eda Heinaste
edahei@hot.ee
Dirigent
Lily Veidenberg
lily.veidenberg@gmail.com
Dirigent       
Kersti Juurma 
kerstiyrma@hot.ee
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Dirigent
Reet Jürima
reetjurima@gmail.com
Pärnu Kunstide Maja poistekoor Dirigent
Marika Pärk
marika.park@concert.ee
Dirigent  
Evelin Mei
evelin.mei@mail.ee
Pärnu Ülejõe Põhikooli poistekoor Dirigent
Maimu Muttik
maimu@ylejoe.parnu.ee
Püha Miikaeli Poistekoori 2.-3. klassi ettevalmistuskoor Dirigent
Jana Perens
maimu@ylejoe.parnu.ee
Dirigent  
Imbi Laas
imbi@colletuc.ee
Raasiku põhikooli poistekoor Dirigent
Heli Karu
karu.heli@gmail.com
Revalia poistekoor MT Dirigent
Alla Eenma
huvijuht@westholm.tln.edu.ee
Dirigent  
Janne Fridolin
janne.fridolin@mail.ee
Rahvusooper   Estonia poistekoor Dirigent
Hirvo Surva
surva.hirvo@gmail.com
Dirigent
Maret Alango
maret.alango@gmail.com
Dirigent
Mariliis Kreintaal
m.kreintaal@gmail.com
Dirigent
Andres Lemba
Kontakt
Tiina Leedu
poistekoor@opera.ee
Rahvusooper ESTONIA poistekoori vanem õppekoor Dirigent  
Jaanika Kuusik
jaanikakuusik@gmail.com
Rakvere Reaalgümnaasiumi poistekoor Dirigent  
Elo Üleoja
forselelo@gmail.com
Rapla poistekoor (MTÜ Nomela) Dirigent
Thea Paluoja
62thema@gmail.com
Dirigent
Signe Rääk
signe.sg@gmail.com
Saaremaa Poistekoor Dirigent
Veikko Lehto
lehto@oesel.edu.ee
Dirigent 
Tiina Oks
tiina.oks@gmail.com
Saaremaa Ühisgümnaasiumi poistekoor KRATID Dirigent  
Mari Ausmees
mari.ausmees@syg.edu.ee
Dirigent
Riina Laanes
riina.laanes@syg.edu.ee
Saue poistekoor Dirigent
Elviira Alamaa
ealamaa@hot.ee
Dirigent 
Ulvi Kanter
ealamaa@hot.ee
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi poistekoor Dirigent
Aire Luhaoja
aireluhaoja@gmail.com
Tallinna Inglise Kolledži poistekoor Dirigent
Liivi Urbel
Liivi.Urbel@tik.edu.ee
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi poistekoor Dirigent
Merle Adelman
adelman.merle@gmail.com
Tallinna Muusikakeskkooli poistekoor Dirigent
Janne Fridolin
fridolin.janne@gmail.com
Klaverisaatja  
Triin Ella
Tallinna Poistekoor Dirigent
Lydia Rahula
lydiar@uninet.ee
Tallinna Poistekoori ettevalmistuskoor Secundo Dirigent  
Angelika Kadarik
angelika.kadarik@gmail.com
Dirigent
Elina Kaasik
elinakaasik@gmail.com
Tartu Descartesi Kooli poistekoor Dirigent  
Kritel Tiik
kristel@tdk.ee
Klaverisaatja     
Lilia Miilaste
Tartu Kivilinna Kool Dirigent
Inga Sermat
inga.sermat.001@mail.ee
Tartu Mart Reiniku kooli poistekoor Dirigent    
Inge Lahtmets
inge.lahtmets@reiniku.edu.ee
Tartu poistekoor Dirigent  
Undel Kokk
undel@karlova.tartu.ee
Dirigent
Annelii Traks
anka@karlova.tartu.ee
Tartu Tamme Gümnaasiumi poistekoor Dirigent  
Hiie Kroon
hiie@tamme.tartu.ee
Türi   Poistekoor Dirigent
Ulvi Tamm
ulvi.tamm@gmail.com
Dirigent
Ryosuke Kurahashi
rkurasan@hotmail.com
Viljandi Jakobsoni Kooli poistekoor MULGI-JÕMMID Dirigent  
Kristi Vastisson
kristi.vastisson@mail.ee
Viljandi Kesklinna Kooli poistekoor Dirigent
Esta Kivisild
estakvsld06@gmail.com
Viljandi poistekoor Dirigent
Riina Trumm
trumm.riina@gmail.com
Dirigent
Signe Ristisaar
signe.ristisaar@gmail.com
Virumaa Poistekoor Dirigent
Kuno Kerge
kunokerge@hotmail.com
Dirigent  
Maarja Helstein
maarja01@gmail.com
Dirigent
Maret Alango
maret.alango@gmail.com
Kontakt
Ello Odraks
ello.odraks@virol.ee
Võru Kesklinna Kooli poistekoor Dirigent
Signe Rõõmus
signe@tamulda.edu.ee 
Vändra Gümnaasiumi poistekoor Dirigent  
Liivi Lumijõe
liivi.lumijoe@vandra.ee
Ülenurme Gümnaasiumi poistekoor Dirigent
Britt Laats
britt@yle.edu.ee
Dirigent
Margit Paju
margit.paju@gmail.com
Üle – eestiline poistekoor KALEV Dirigent 
Kuldar Schüts
kuldarkuldar@gmail.com
Dirigent
Indrek Vijard
direktor@nmkool.ee
Kontakt/dirigent
Varje Vürst
varje.vyrst@kooriyhuing.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.