Noorte meeskoorid

Ärkamisaeg Pärnu Noorte Meeskoor Dirigent
Ingrid Roose
inroose@gmail.com
Rahvusooper Estonia noormeeste koor Dirigent
Hirvo Surva
surva.hirvo@gmail.com
Dirigent
Andres Lemba
Kontakt               Tiina Leedu poistekoor@opera.ee
Raplamaa Noorte Meeskoor (MTÜ Nomela) Dirigent
Thea Paluoja
62thema@gmail.com
Saue Noorte Meeste Koor
video
Dirigent
Elviira Alamaa
ealamaa@hot.ee
Ärkamisaeg Tartu Noorte Meeskoor Peadirigent             Kuno Kerge kunokerge@hotmail.com
Abidirigent               Elene Altmäe
Ärkamisaeg Tallinna Noorte Meeskoor Dirigent                     Edmar Tuul edutuul@gmail.com
Virumaa Noorte Meeskoor
video
Peadirigent Roland Viilukas roland.viilukas@gmail.com
abidirigent
Elene Altmäe
elene.altmae@mail.ee
Administraator Ello Odraks ello.odraks@virol.ee
Ärkamisaeg Võru Noorte Meeskoor Peadirigent
Kuno Kerge
kunokerge@hotmail.com
abidirigent Joosep Trumm joosep.trumm@hotmail.com
abidirigent
Silja Otsar
silja.otsar@gmail.com

Comments are closed.