Meeskoorid

Avinurme
Meeskoor 
Dirigent
Urve Tooming
urve.tooming@avinurmekk.ee
President
Arne Labe
arne.labe@mail.ee
Akadeemiline Meeste Lauluselts Dirigent                                       Laine Randjärv laine.randjarv@gmail.com
Jüri Kozlov jyri.kozlov@gmail.com
Eesti Metsatöötajate Meeskoor FORESTALIA Dirigent
Alo Ritsing
ritsingmade@gmail.com
Dirigent
Kadi Ritsing
 
Dirigent
Kuno Kerge
kunokerge@hotmail.com
Tõnu Naha tonunaha1@gmail.com
Eesti Sõjameeste Ühenduse Pärnu Meeskoor Dirigent
Helle Kullamaa
helle.kullamaa@gmail.com
President
Vambola Remmel
 
Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoor Dirigent
Andrus Siimon
andrus.siimon@mail.ee
Dirigent
Igor Nikiforov
igor8nikiforov@hot.ee
President
Meelis Liivak
juhatus@etam.ee
Eesti Õpetajate Meeskoor Dirigent
Kadi Uibo
kadi.uibo@gmail.com
President
Valdur Talts
valdur.talts@sisekaitse.ee
Elva Meeskoor Dirigent
Meelis Roosaar
meelisrs@elvag.edu.ee
President
Alo Rebane
alo.rebane@mail.ee
EMLS Tallinna Meeskoor    
Dirigent
Jüri Rent
jurirent@hot.ee
Dirigent                                     Kadi Uibo kadi.uibo@gmail.com
President
Jüri Mellik
jyri.mellik@gmail.com
EMLS Tartu Meeskoor Dirigent
Made Ritsing
ritsingmade@gmail.com
President                                     Alo Rebane  alo.rebane@mail.ee alo.rebane@mail.ee
   
   
EMLÜ Meeskoor GAUDEAMUS Dirigent
Lauri Breede
lauri.breede@gmail.com
President
Heiki Pehk
heiki.pehk@gmail.com
Haaslava Meeskoor Dirigent
Kalev Lindal
kalev.lindal@varbuse.ee
Aivar Matt juhatus@hame.ee
Ilmar Vatsar  
Inseneride Meeskoor Dirigent
Kuldar Schüts
kuldar.kuldar@gmail.com
   
President
Peep Ratas
peep.ratas@gmail.com info@inseneridemk.ee
Jõgeva Meeskoor MEHIS Dirigent
Merike Katt
merikekatt@gmail.com
President
Heino Ilves
heinoilves@hot.ee
Kuusalu Meeskoor Dirigent
Ene Järvik
enejarvik@gmail.com
Lihula Meeskoor Dirigent
Andreas Rahuvarm
andreas@andreas.ee
Dirigent                                       Pille Saatmäe pillesaatmae@gmail.com
Meeskoor KAEVUR Dirigent  
President
Andres Rokka
andresrokka@eesti.ee
Meeskoor RAKVERE Dirigent
Aime Rahula
 
President
Jaanus Nurmoja
jaanus.nurmoja@eesti.ee
Meeskoor RUNO Dirigent
Jaanus Nurmoja
jaanus.nurmoja@gmail.com
Dirigent
Ahti Bachblum
ahtibachblum@gmail.com
Meeskoor SAKALA Dirigent
Kadi Ritsing 
kadiritsing@gmail.com
Heiki Türk heino.tyrk@gmail.com
Mihkel Lüdigi nimeline Meeskoor Dirigent
Evelin Mei
evelin.mei001@gmail.com
President
Ahti Mölder
ahti.molder@gmail.com
Paide Meeskoor Dirigent
Malle Nööp
malle.noop@paidegymn.ee
   
Rotalia Meeskoor Dirigent
Lauri Breede
lauri.breede@gmail.com
Dirigent
Roland Viilukas
roland.viilukas@gmail.com
Dirigent
Mariliis Kreintaal
m.kreintaal@gmail.com
Saaremaa Meeskoor SÜM Dirigent                               Ester Soe ester.stuudio@gmail.com
President
 Tiit Aavik
tiit.aavik@gmail.com
Tallinna Ülikooli Meeskoor Dirigent
Jüri Rent
jurirent@hot.ee
Dirigent
Indrek Vijard
direktor@nmkool.ee
President
Oliver Riik
oliver.riik@telegrupp.ee
Tartu Akadeemiline Meeskoor Peadirigent
Alo Ritsing
ritsingmade@gmail.com
Dirigent
Made Ritsing
ritsingmade@gmail.com
Dirigent
Kuno Kerge
kunokerge@hotmail.com
President
Reidar Anderson
president.meeskoor@gmail.com tam@tam.ee
Tartu meeskoor Akadeemiline Emajõgi Dirigent
Karin Raamat
karin.raamat@waldorfkool.info
Abidirigent
Laine Randjärv   
laine.randjarb@gmail.com
President
Mati Raamat    
mati.raamat@raad.tartu.ee
Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor Dirigent
Peeter Perens      
peeterperens@gmail.com
Dirigent
Siim Selis
siimselis@gmail.com
Koorivanem
 Andres Järv
andresjarv@gmail.com
TMS Türnpu Meeskoor Dirigent
Ene Kangron
ene@ema.edu.ee
Abidirigent                                 Tõnu Kangron  
President
Lembit Võime
lembitvoime@hot.ee
Vanemuise Seltsi meeskoor Dirigent
Valli Ilvik
 
Dirigent
Liia Koorts
 
Egne Raamat eku126@gmail.com
Vilistlaskoor “Virumaa meeskoor” Dirigent
Andrus Siimon
andrus.siimon@mail.ee
Kontaktisik                                   Ello Odraks ello.odraks@virol.ee
Võru Meeskoor Dirigent
Heino Pehk
 
Rait Kolling rait36@hot.ee

Comments are closed.