Meeskoorid

Meeskoorid

Koori nimiDirigent/KontaktisikE-post
Akadeemiline Meeste LauluseltsDirigent Laine Randjärv
Kontaktisik Jüri Kozlov
laine.randjarv@gmail.com

jyri.kozlov@gmail.com
Avinurme MeeskoorDirigent Urve Tooming
Kontakt Arne Labe
urve.tooming@avinurme.edu.ee

arne.labe@mail.ee


Eesti Metsatöötajate Meeskoor FORESTALIAPeadirigent Alo Ritsing
Dirigent Kadi Ritsing
Dirigent Kuno Kerge
Kontaktisik Tõnu Naha
ritsingmade@gmail.com

kadiritsing@gmail.com

kunokerge@hotmail.com

tonunaha1@gmail.com
Eesti Sõjameeste Pärnu Ühenduse MeeskoorDirigent Helle Kullamaahelle.kullamaa@gmail.com
Eesti Teaduste Akadeemia MeeskoorDirigent Andrus Siimon
ETAM juhatuse esimees Meelis Liivak
andrus.siimon@mail.ee

juhatus@etam.ee
meelis.liivak@gmail.com
Eesti Õpetajate MeeskoorDirigent Kadi Uibo
Valdur Talts
kadi.uibo@gmail.com

valdur.talts@sisekaitse.ee
Eesti Meestelaulu Seltsi Tallinna MeeskoorJüri Mellikjyri.mellik@gmail.com
Eesti Meestelaulu Seltsi Tartu MeeskoorDirigent Made Ritsing
president Alo Rebane
ritsingmade@gmail.com

alo.rebane@mail.ee
Elva MeeskoorDirigent Meelis Roosaar
Aivar Rahno
meelisrs@elvag.edu.ee

aivarrahno@hotmail.com
Eesti Maaülikooli meekoor GAUDEAMUSDirigent Lauri Breede
Heiki Pehk
lauri.breede@gmail.com

heiki.pehk@gmail.com
Haaslava MeeskoorDirigent Kalev Lindal
Ilmar Vatsar
kalev.lindal@varbuse.ee

ilmarvatsar@gmail.com
Inseneride MeeskoorDirigent Kuldar Schüts
Dirigent Ülle Tuisk
koorivanem Margus Tammik
kuldarkuldar@gmail.com

yploompuu@gmail.com


tammikma@gmail.com
Jõgeva meeskoor MEHISDirigent Merike Katt
president Heino Ilves
merikekatt@gmail.com


heinoilves31@gmail.com
Korporatsioon ROTALIA meeskoorDirigent Roland Viilukas
Dirigent Mariliis Kreintaal
Dirigent Lauri Breede
Martin Karner
Roland.viilukas@gmail.com

m.kreintaal@gmail.com

lauri.breede@gmail.com

kukkmartin@hotmail.com
Kuusalu MeeskoorDirigent Ene Järvik
enejarvik@gmail.com
Meeskoor KAEVURDirigent Ka Bo Chan
kontakt Andres Rokka
chankabo75@gmail.com


andres.rokka@eesti.ee
Meeskoor RAKVERE
Dirigent Jaanus Nurmoja
Dirigent Ahti Bachblum
Koorivanem Arvo Roosipuu
jaanus.nurmoja@gmail.com

ahtibachblum@gmail.com

meeskoor.rakvere@gmail.com
Meeskoor RUNODirigent Marko Pruul
Ahti Perm
pruul@hot.ee

ahti.perm@gmail.com
Meeskoor SAKALADirigent Kadi Ritsing
Dirigent Liisi Toomsalu
juhatuse esimees Heino Türk
kadiritsing@gmail.com




heino.tyrk@gmail.com
sakalamk@gmail.com
Paide MeeskoorDirigent Malle Nööp
Kontakt Arne Sampka
malle.noop@paidehpk.edu.ee

arnesampka@hot.ee
Pärnu Mihkel Lüdigi nimeline MeeskoorDirigent Evelin Mei
president Ahti Mölder
evelin.mei.001@gmail.com

ahti.molder@gmail.com
Saaremaa Meeskoor SÜMDirigent Ester Soe
Dirigent Mari Ausmees
juhatuse esimees Tiit Aavik
ester.soe@gmail.com
mari.ausmees@syg.edu.ee

tiit.aavik@gmail.com
Tallinna Ülikooli MeeskoorDirigent Indrek Vijard
Dirigent Kadi Uibo
president Oliver Riik
direktor@nmkool.ee

kadi.uibo@gmail.com

juhatus@meeskoor.com
Tartu Akadeemiline MeeskoorDirigent Kuno Kerge
Dirigent Made Ritsing
president Peeter Veske
dirigent@tam.eu

ritsingmade@gmail.com

president.meeskoor@gmail.com
pveske@hotmail.com
Tartu meeskoor Akadeemiline EmajõgiDirigent Karin Raamat
Mati Raamat
karin.raamat@waldorfkool.info

mati.raamat@raad.tartu.ee
Tehnikaülikooli Akadeemiline MeeskoorDirigent Peeter Perens
Dirigent Siim Selis
president Kaupo Reinvee
peetereperens@gmail.com

siimselis@gmail.com

kaupo.reinvee@gmail.com
Tallinna Meestelauluselti Türnpu MeeskoorDirigent Ene Kangron
Dirigent Tõnu Kangron
koorivanem Jüri Taal
kontakt Gerhard Ploomipuu
ene@ema.edu.ee



juri.taal@tamult.ee

gerhard@saekoda.ee